Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
742 wpisy.
Joanna napisał/a 12.04.2021:
Kochane Siostry, bardzo proszę o modlitwę z pośrednictwem Mateńki Bożej w intencji naszej rodziny - o Bożą opiekę, potrzebne łaski, zdrowie dla Joanny i Marcina, ich synków Gustawka i Igorka, mamy Marii i brata Karola. Z całego serca Bóg zapłać za wszelką modlitwę. Szczęść Boże.
Violetta napisał/a 12.04.2021:
Jezu Chryste, dziękuję Ci za miłość, którą mnie obdarzasz. Każdego dnia doświadczam Twojej dobroci. Proszę Cię, o dobrą żonę dla naszego syna. Żeby nasz syn, mógł stworzyć szczęśliwą, katolicką rodzinę. Aby był oparciem dla swojej rodziny, Boże obdarz naszego syna dziećmi na chwałę Pana. Boże błogosław mu.
Dorota napisał/a 11.04.2021:
Proszę o nawrócenie dla mojego syna i dobrą, wierzącą żonę dla niego oraz błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny, zdrowie duszy i ciała, dary Ducha Świętego, wiarę, nadzieję i miłość. Bóg zapłać za modlitwę.
Beata napisał/a 5.04.2021:
Bardzo proszę w intencji zdrowia dla mojej mamy, męża i dla mnie. Bóg zapłać za modlitwę.
Aneta napisał/a 2.04.2021:
Proszę o łaskę zdrowia dla mojego ciężko chorego taty Stanisława.
RENATA napisał/a 18.03.2021:
Proszę o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie dla mnie i mojej najbliższej rodziny. Oddaję w opiekę MB Nieustającej Pomocy i Bożą nas wszystkich. Dziękuję za otrzymane łaski i błogosławieństwo. Bóg zapłać za modlitwę.
Maria napisał/a 18.03.2021:
Dziękuję za odebrane łaski i zdrowie prosząc o dalszą opiekę MB Nieustającej Pomocy oraz Boga Ojca o zdrowie dla mnie, moich dzieci, wnuków i prawnuków. Prosi i dziękuje Maria. Bóg zapłać za modlitwę.
Gosia napisał/a 17.03.2021:
Proszę w intencji zdrowia dla mojej mamy i dla mnie. O błogosławieństwo w pracach wszelkich. Dziękuję za wszelkie łaski i opiekę Maryi dla nas z okazji moich urodzin.
Magda napisał/a 8.03.2021:
Proszę o modlitwę w intencji naszego Synka Aleksandra. Niech Pan sprawi, że zacznie mówić i rozwijać się, tak jak jego rówieśnicy, a sugestie o autyzmie okażą się bezpodstawne. Błagam o zdrowie na ciele i umyśle. Proszę również, niech Nasza kochająca Matka otoczy Go Swoją opieką i nauczy panować nad emocjami. Bóg zapłać
Małgorzata napisał/a 7.03.2021:
W intencji Bogu wiadomej.
Beata napisał/a 4.03.2021:
Kochane Siostrzyczki, bardzo proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy, która spędza mi sen z powiek. Bóg zapłać.
Ewa napisał/a 1.03.2021:
Proszę o modlitwę za świętej pamięci: - Alina Kordus - Franciszek Kordus - Stanisława Sachajdakiewicz - Mikołaj Sachajdakiewicz Bóg zapłać.
Marek napisał/a 23.02.2021:
Uprzejmie proszę o modlitwę za przechodzącego do Pana Jezusa w tych dniach mojego Tatę Bogusława oraz za moją rodzinę o potrzebne łaski. Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a 22.02.2021:
Proszę o zdrowie i sprawność dla mojego synka
Magdalena napisał/a 15.02.2021:
Proszę o łaskę wiary, czystość serca, o życie sakramentami świętymi dla całej rodziny, o odnowienie łaski sakramentu małżeństwa.
Teresa napisał/a 12.02.2021:
Proszę o modlitwę za Sylwię, o Boże miłosierdzie, o łaskę zdrowia, o ulgę w tej chorobie.
Joanna napisał/a 7.02.2021:
Prośba o modlitwę o cud uzdrowienia Joanny z nowotworu oraz Ducha Pocieszyciela, aby zesłał siłę do dalszej walki z chorobą i opiekę Matki Najświętszej nad całą rodziną. Bóg zapłać
Urszula Gierszewka + Anita Fortuna + Irena Deyna napisał/a 31.01.2021:
Anita - O spokój duszy i łaskę nieba dla śp. Mario i Eugeniusza - prosi kuzynka Anita. Irena - O spokój duszy i łaskę nieba dla śp. Janusz COFAŁA, i Franciszek RISTAUŁ oraz o Boże błogosławieństwo i zgodę w rodzinie dla Agnieszki, Mariana i Kamila oraz o powrót do Boga dla Małgorzaty i Ewy. Prosi Mama
Urszula napisał/a 31.01.2021:
Proszę za pośrednictwem Maryi o Boże błogosławieństwo, zdrowie, szczęśliwą i bezpieczną pracę za kierownicą oraz o dobrą, mądrą i uczciwą żonę dla syna Kazimierza - prosi mama. Proszę za pośrednictwem Maryi o Boże błogosławieństwo, zdrowie, powrót do kościoła i uczestniczenie w niedzielę i święta we Mszy św. córki Ireny, zięcia Marka i wnuczki Oliwii -prosi mama Proszę Dobrego Boga przez pośrednictwo Maryi o Łaskę nieba dla męża Zygmunta, rodziców Brygidę i Stanisława oraz Helenę i Pawła, dzieciątko nienarodzone i dusze w czyśćcu cierpiące - prosi córka Urszula. Bóg zapłać
Beata napisał/a 29.01.2021:
Kochane Siostry, bardzo proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy, która spędza mi sen z powiek. Bóg zapłać.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.