Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
455 wpisów.
Szymon napisał/a 29.03.2020:
O wiarę i dar rozeznania dla Basi, aby podejmowała dobre wybory w jej życiu, zgodne z wolą Bożą.
Dariusz Śmiejkowski napisał/a 26.03.2020:
W intencji zdrowia i szczęśliwego przejścia przez czas epidemii - dla mojej mamy, krewnych, przyjaciół i znajomych oraz dla mnie.
Małgorzata napisał/a 24.03.2020:
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą o ulgę w cierpieniu i odzyskanie zdrowia przez Magdalenę oraz siły dla jej męża Marka.
Grzegorz napisał/a 19.03.2020:
O zdrowie duchowe i fizyczne (dla Madzi, Grzegorza, Mateusza i Dominika), błogosławieństwo w trudzie pokonywania przeciwności dnia codziennego i duchowych zmagań, które nam stale towarzyszą.
urszula napisał/a 19.03.2020:
Proszę o modlitwę za 2-miesięcznego Krzysia o uzdrowienie ze skazy białkowej i całkowite wyleczenie z wirusa Rsv oraz jego prawidłowy rozwój oraz żeby wrócił do niego jego tata i pokochał syna, nie odrzucał Krzysia. Panie Jezu pomóż. Bóg zapłać za modlitwę.
Adam Topor napisał/a 13.03.2020:
W intencji porzucenia okultystycznych praktyk i powrotu do prawdziwej wiary dla Kazimierza, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla jego rodziny.
STANISŁAW napisał/a 2.03.2020:
Proszę o modlitwę: o gorliwość kapłańską dla Księdza Michała.
Paweł napisał/a 1.03.2020:
Za pośrednictwem Maryi Panny proszę Boga Wszechmogącego o najlepszą żonę
Adrian napisał/a 26.02.2020:
Proszę o dar miłości, umiejętności do pracy, do nauki języków.
Wiktoria napisał/a 24.02.2020:
Proszę o modlitwę za chorą Babcię, która w szpitalu walczy o życie.
RENATA napisał/a 20.02.2020:
Proszę o modlitwę w mojej intencji z okazji urodzin prosząc o łaskę zdrowia, pobożności, błogosławieństwa, opiekę Bożą i Matki Bożej na dalsze lata życia. Bóg zapłać.
Maria napisał/a 20.02.2020:
Do M.B. Nieustającej Pomocy o Bożą opiekę prosząc o modlitwę jako podziękowanie i dalszą opiekę dla córki Renaty z okazji 60-tej rocznicy urodzin. Prosi mama.
Karol napisał/a 12.02.2020:
O Miłosierdzie Boże i Radość Życia w Królestwie Niebieskim, dla: Ś.P. Marianna Sendek, Kazimierz Sendek, Zbysio Kazio Sendek, Tadeusz Sendek, Janina Sendek, Antoni Sendek, Maria Lisowska, Władysław Lisowski, Zdzisław Lisowski, Zbigniew Pisany, Roman Trojanowski,Władysława Bugajska, Władysław Bugajski, Zdzisław Bugajski, Piotr Zawadzki,ks. Stanisław Bugajski, Grażyna Wójcik, Janusz Wójcik, Zofia Różalska, Bronisława Trela, Jan Trela, Adolf Trela, Piotr Trela, Ryszard Piętak, Alicja Piętak, Waldemar Wybraniec, Helena Kmieć, Andrzej Sakra, Krzysztof Kot, Genowefa Wójcik, Ludwik Wójcik, Marian Gonciarz, Marianna Kowalska, Hanna Jaśkowska, Stanisław Wójcik, Leon Sabatowski, Stanisław Jas, Leszek Wójcik, Stanisława Majewska, Andrzej Kozieja, Krzysztof Jas, Janusz Jas, Danuta Wierzbicka, Maria Paszewska, ks. Józef Zbroszczyk, ks. Daniel Jarosiński, ks. Edward Skotnicki, ks. Edward Panek, Danuta Żyła, Anna Papież, ks. Jan Rydz, ks. Andrzej Wróblewski, ks. Józef Doniec, Piotr Szczerski, Jerzy Kukuła, Franciszek Wójcik, Antoni Snochowski, Alicja Odo, Józef Moskal.
Karol napisał/a 6.02.2020:
Intencje: 1/ O zniknięcie złogu (kamyczka) o wielkości 4 mm u Karola Wójcik; 2/ o zdrowe serce i wątrobę Karola; 3/ o zdrowe oczy, zdrowy wzrok i chodzenie bez okularów Karola Wójcik; 4/ o dużo dobrych przyjaciół dla Karola Wójcik; 5/ o dobą żonę, pod każdym względem i na każdym poziomie, a co za tym idzie szczęśliwe, spełnione małżeństwo dla Karola; 6/ o dobry klimat w pracy; o dobrą stałą pracę dla Karola.
Piotr napisał/a 2.02.2020:
W intencji uzdrowienia Piotra z ciężkiej choroby.
marek napisał/a 2.02.2020:
O nawrócenie i przemianę serca dla Marka
Paulina napisał/a 29.01.2020:
Boże, błagam Ciebie o cud zdrowia dla mnie, uzdrów mnie z wszystkich chorób fizycznych i psychicznych. Proszę Ciebie także o dobra materialne.
Beata napisał/a 21.01.2020:
Bardzo proszę o modlitwę o otwarcie się mojego syna na Miłość Bożą oraz o pozbycie się jego uciążliwego problemu zdrowotnego.
Sławomira napisał/a 10.01.2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do pierwotnej jedności małżeńskiej Anny i Antoniego.
Krystyna Skudlarska napisał/a 31.12.2019:
Prośba modlitewna: O doświadczenie Bożej Miłości; O spotkanie z Jezusem w bliskości; O wiarę, a nie jej negowanie; O oparcie życia na Jezusie Chrystusie; O uwolnienie od nieuporządkowanych przywiązań dla mojego syna Piotra. Mama Krystyna
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.