Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Henryk napisał/a 18.11.2019:
Bardzo proszę o modlitwę dziękczynną za otrzymane łaski, których nie zauważałem, nie doceniałem, nie rozumiałem, a nawet bezmyślnie odrzucałem bądź marnowałem je po prostu! Kiedy uświadomiłem to sobie w pełni (choć późno) zapragnąłem wszystko, lub to, co jeszcze mogę, naprawić i odwzajemnić się Panu Bogu za Jego Miłość. Próbuję to robić i robię, lecz czegoś w tym działaniu brakuje... Miłości. Mam ją, co prawda, w umyśle, ale brakuje jej w moim sercu. Bo nie wiem, czy to, co robię, co ofiarowuję Panu, czy jest to szczere, prawdziwe i głębokie, czy raczej pozorne? Nie czuję tego sercem, tak jakbym pragnął - w całej pełni. Proszę więc o modlitwę błagalną, o łaskę - by w moim sercu zakwitła i rozmnożyła się szczera miłość dla Boga, którą zechce przyjąć ode mnie.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.