Intencje

Księga intencji

W tym miejscu zamieszczane są prośby i podziękowania Darczyńców akcji "Zrób 1 mały krok dla dzieci".
We wszystkich intencjach modlą się codziennie siostry benedyktynki z klasztoru w Jarosławiu.

 
 
captcha

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

 
 
 

Każdy wpis, zanim ukaże się w Księdze Intencji, jest wcześniej moderowany.
Prosimy o cierpliwość.

Oto Wasze intencje:

210 wpisów.
Teresa Jadwiga napisał/a 20.06.2018:

Za wstawiennictwem Matki Bożej i wielu świętych błagam o uzdrowienie męża Geralda, zagojenie rany, uśmierzenie bólu, wiarę, nadzieję, cierpliwość, siłę i niech nam Bóg błogosławi w 6. roku naszego małżeństwa

Sławomira napisał/a 19.06.2018:

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogu Włodka oraz o łaskę wiary dla Katarzyny, Ani, Antoniego, Marcina.

Michał napisał/a 7.06.2018:

Matko Boża, proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża.

Teresa napisał/a 5.06.2018:

Błagam o uzdrowienie męża Geralda z ciężkiej choroby, o zagojenie rany, o rychłe rozpoczęcie właściwej terapii, przynoszącej wyczekiwany skutek, o cierpliwość, nadzieję, wiarę, siłę i o błogosławieństwo Boże w 6. roku naszego małżeństwa

Michał napisał/a 5.06.2018:

Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

Michał napisał/a 5.06.2018:

Matko Boża, proszę Cię w intencji mojej zmarłej śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.

Magda napisał/a 2.06.2018:

O szczęśliwy powrót do domu. Bóg zapłać!

Beata napisał/a 1.06.2018:

Drogie Siostry, bardzo proszę o modlitwę w ciągle aktualnej sprawie realizacji nowego projektu rodzinnego.

Małgorzata napisał/a 31.05.2018:

Błagam Cię, Miłosierny Jezu, o cud uzdrowienia dla mojej siostry Kasi, chorej na raka. Nie zabieraj mi jej, mamy tylko siebie.

Sławomira napisał/a 30.05.2018:

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Włodka o uwolnienie z nałogu oraz o łaskę wiary dla Ani, Antoniego i Marcina.

Aneta napisał/a 30.05.2018:

Drogie Siostry, bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwej operacji dla Mamy, uzdrowienia Roberta oraz o dobrego męża dla mnie. Bóg zapłać ! A.

Tomasz napisał/a 27.05.2018:

Proszę o modlitwę za zdrowie całej rodziny oraz powodzenie w pracy zawodowej.

Teresa Jadwiga napisał/a 26.05.2018:

O cudowne wyleczenie męża Geralda z bardzo ciężkiej choroby, o siłę, nadzieję, odwagę, cierpliwość, o światło Ducha św. dla prowadzących lekarzy i o błogosławieństwo Boże w 6. roku naszego małżeństwa.

Magda napisał/a 16.05.2018:

Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej Natalki Kopowicz oraz o łaskę zdrowia dla jej babci.

Maria napisał/a 15.05.2018:

O cierpliwość, siły i pokorę w leczeniu nowotworu chemią, o światło Ducha Św. dla lekarzy oraz o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla mnie i mojej rodziny

Teresa Jadwiga napisał/a 1.05.2018:

O szczęśliwą 2. operację najtrudniejszego raka, wiarę, nadzieję, męstwo, całkowite uzdrowienie męża Geralda i błogosławieństwo Boże w 6. roku naszego małżeństwa.

Sławomira napisał/a 27.04.2018:

Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie z nałogu Włodka. Bardzo też dziękuję Panu za to, że dostał pracę.

Otylia napisał/a 26.04.2018:

Proszę o modlitwę o pomyślne zdanie matury przez Krzysia, Michała, Mateusza oraz Dominikę i Kasię.

Magdalena napisał/a 24.04.2018:

O jedność duchową i administracyjną dla wsi

Tomasz napisał/a 23.04.2018:

Proszę serdecznie o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej psychiki i umysłu z depresji, nerwicy, natrętnych myśli, które uniemożliwiają mi normalnie życie i działanie, o silną wiarę, odnalezienie drogi życiowej, abym naprawił swoje błędy, o silną wiarę, dary Ducha Świętego, o to, by sprawy życiowe potoczyły się ku dobremu, by powróciła chęć do życia i pasja, aby Bóg uleczył mnie z chorób ciała, skóry, by moje życie się ułożyło, bym się usamodzielnił, znalazł pracę, abym uwolnił się z toksycznego środowiska, aby w mojej rodzinie poprawiły się relacje między jej członkami, zniknęła nienawiść i alkoholizm, aby pojawiły się w moim życiu osoby, które mi pomogą, o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla mnie i mojej rodziny oraz dla wszystkich kapłanów, zakonników i sióstr zakonnych. Bóg zapłać!

Bardzo potrzebujemy
Twojej modlitwy
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.