Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy tę Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wpisz tutaj swoją intencję

 
 
captcha

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

 
 
 

Każdy wpis, zanim ukaże się w Księdze Intencji, jest wcześniej moderowany.
Prosimy o cierpliwość.

Oto Wasze intencje:

253 wpisy.
Tadeusz napisał/a 12.08.2016:

Kochane Siostrzyczki! Proszę o gorącą modlitwę: o intronizację w 2016 r. w 1050 r. rocznicę CHRZTU POLSKI naszego PANA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI. Zgodnie z JEGO WOLĄ.

Joanna napisał/a 1.08.2016:

O dar rodzicielstwa dla mnie i męża. Druga intencja za nowo powstającą wspólnotę modlitewną ludzi dorosłych, by była miejscem, gdzie Jezus będzie najważniejszy, gdzie będzie kochany i uwielbiany przez swój Kościół, by On sam tworzył tą grupę tak jak On chce.

Aneta napisał/a 30.07.2016:

Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia woli Bożej w moim życiu, o dobrą pracę i męża. Bóg zapłać.

Anna napisał/a 30.07.2016:

Proszę o modlitwę w mojej intencji, aby dobry Bóg dał mi pracę o jakiej marzę, jakiej pragnę i bardzo potrzebuję, zgodnej z moim wykształceniem i doświadczeniem, u dobrego pracodawcy i godnie płatnej, bym mogła utrzymać rodzinę.

Beata napisał/a 23.07.2016:

Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy, która ostatnio ma z nim duże problemy.

Mirosław napisał/a 21.07.2016:

Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej siostry i jej dzieci. Niedawno zostały one odebrane mojej siostrze przez władze norweskie.

Alicja napisał/a 15.07.2016:

Kochane siostrzyczki - Bardzo proszę o gorącą modlitwę w intencji mojego kochanego ojca - Jana , którego stan zdrowia ostatnio bardzo się pogorszył, by dobry Bóg i Matka Przenajświętsza pomogli przezwyciężyć chorobę i zachowali go przy życiu. Proszę również o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy - Teresy, schorowanej kobiety, która opiekuje się chorym tatą, by nie podupadła na zdrowiu i miała siły do dalszych zmagań. Serdeczne Bóg Zapłać. Wasza modlitwa zawsze mi pomagała.

Sławomira napisał/a 14.07.2016:

Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z nałogu i choroby Włodka oraz o nawrócenie Marcina, Antoniego i Anny.

Małgorzata napisał/a 12.07.2016:

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia moich dzieci i męża i uzdrowienia relacji w małżeństwie Ani i Piotra

Urszula napisał/a 7.07.2016:

O łaski i dary Ducha Świętego, o pomoc w trudnościach, o błogosławieństwo w pracy dla Miłoszka

Ania napisał/a 6.07.2016:

Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę o nawrócenie dla mojego męża i synów oraz o dobre relacje w Rodzinie. Proszę również o zdrowie dla mojej przyjaciółki, która ma przerzuty. Bóg zapłać!

Anna napisał/a 6.07.2016:

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małżeństwa Anny i Adriana

Beata napisał/a 24.06.2016:

Proszę bardzo o modlitwę za podjęcie właściwej decyzji w sprawie naszego rodzinnego projektu wiadomego Bogu.

jolanta Lichoń napisał/a 21.06.2016:

O łaskę uzdrowienia Kamila i dobrą żone zgodnie z wolą Bożą

Sławomira napisał/a 15.06.2016:

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Włodka z choroby i nałogu oraz o pomyślny przebieg operacji dla Katarzyny.

Małgorzata napisał/a 2.06.2016:

Proszę o modlitwę w intencji mojej chorej mamy Zofii o ulgę w jej cierpieniu, a także o łaskę chrztu św. dla wnuczki Sary. Szczęść Boże drogim Siostrom. Małgorzata.

Krystyna napisał/a 2.06.2016:

Proszę o modlitwę w intencji Joanny bezrobotnej od kilku lat o siłę i owocne przezwyciężenie lęku i zniechęcenia w poszukiwaniu pracy w zawodzie księgowej.FJY

Krystyna napisał/a 2.06.2016:

Proszę o modlitwę w intencji męża Czesława po 3 operacjach nowotworu o powrót do zdrowia. Boże Miłosierny dopomóż mu i zlikwiduj złośliwe komórki rakowe z jego organizmu, aby nie było przerzutów. Bóg zapłać.

Magdalena napisał/a 1.06.2016:

Proszę o modlitwę w intencji naszej szkoły katolickiej - o jej rozwój, o to, by rodzice byli dla szkoły wsparciem, a także o dobrych, mądrych nauczycieli i wychowawców.

Magdalena napisał/a 1.06.2016:

Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dziąseł i zębów małej Łucji. Bóg zapłać!

„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.