Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
692 wpisy.
Jolanta napisał/a 6.09.2020:
Proszę o modlitwę o łaskę wiary dla moich dzieci i męża o łaskę sakramentalnych związków dla dzieci, o łaskę uzdrowienia ze schizofrenii dla Adama i błogosławieństwo dla Edwarda oraz błogosławieństwo dla całej rodziny oraz opiekę Matki Najświętszej. Bóg zapłać
Anna napisał/a 5.09.2020:
Proszę o modlitwę o dobrego męża, o błogosławieństwo założenia rodziny i zdrowe dzieci.
Beata napisał/a 3.09.2020:
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę wiary dla mojego syna.
Adrian napisał/a 3.09.2020:
Proszę o modlitwę o pracę dobrą w Londynie. Błogosławieństwo materialne. O cud spłacenia długów. O dobrych ludzi, którzy mogą mnie pomóc materialnie. O zdrowie, siły, cierpliwości, jasność umysłu, mądrości Bożą, rozum Boży. O dobrą żonę.
Piotr napisał/a 3.09.2020:
O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny.
Janina napisał/a 29.08.2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej i skomplikowanej sytuacji związanej z córką w rodzinie mojej przyjaciółki Alicji. Niech wygra dobro dziecka, a nie bezduszne przepisy. Niech córka wróci do naprawdę kochających Ją rodziców oraz brata.
Wiesława napisał/a 27.08.2020:
Proszę o potrzebne łaski dla syna i jego narzeczonej na nowej drodze życia oraz o ulgę w chorobie.
Artur napisał/a 27.08.2020:
Proszę o modlitwę o łaskę potomstwa dla mnie i mojej żony.
Grażyna napisał/a 26.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji wiary, nadziei i miłości w mojej rodzinie, zdrowie psychiczne dla mojego męża Grzegorza i relacje pełne wzajemnego szacunku i troski o siebie nawzajem.
Adam napisał/a 25.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Józefa, u którego ostatnio wykryto nowotwór wątroby i jelita grubego z przerzutami. Prośmy Ducha Świętego, aby uzdrowił jego duszę i ciało. Wyleczył to co chore i nowotworowe w jego ciele i dał mu siłę do walki z chorobą. Bóg Zapłać za modlitwę. Syn Adam
Piotr napisał/a 25.08.2020:
O moje nawrócenie, o uzdrowienie.
ALEKSANDRA napisał/a 25.08.2020:
Proszę o modlitwę o jedność w rodzinie, łaskę wiary dla brata oraz wyzdrowienie i wytrwałość w spełnianiu powołania dla mnie. Bóg zapłać!
Halina napisał/a 24.08.2020:
Proszę o modlitwę o łaskę wiary dla moich dzieci, o łaskę świętości życia dla mojej córki Wioletty, a dla mnie o łaskę cierpliwości.
Joanna napisał/a 23.08.2020:
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie Joanny z bardzo poważnej alergii zagrażającej jej życiu, o możliwość wychowania córki oraz uporządkowanie spraw formalnych z Wojciechem. Bóg zapłać.
Adrian napisał/a 22.08.2020:
Św. Janie Pawle II proszę o łaskę rozeznania powołania. O zdrowie, siły, cierpliwości, jasność umysłu. O dobrze płatną pracę stałą. O dobrą żonę.
Dariusz napisał/a 21.08.2020:
Proszę w mojej intencji, bym w nowej pracy, jako katecheta, wypełnił w całości zamysł Boży.
Krystyna napisał/a 20.08.2020:
Podziękowanie za otrzymane łaski oraz prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla moich rodziców, całej rodziny i świętość życia dla córki Edyty. Proszę też o modlitwę w intencji nawrócenia mojego brata. Bóg zapłać za modlitwę.
Maria napisał/a 20.08.2020:
Podziękowanie za otrzymane łaski i zdrowie prosząc o dalszą opiekę Bożą i MB Nieustającej Pomocy dla Marii, jej dzieci, wnuków i prawnuków. Bóg zapłać za modlitwę.
Bernard napisał/a 20.08.2020:
Proszę o modlitwę o nawrócenie Piotrka i Natalii oraz o chrzest dla Janka i Karola. Druga intencja o potomstwo dla Łukasza i Agnieszki.
Andrzej napisał/a 19.08.2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej ciężko chorej siostry Cecylii oraz w intencji mojego syna Grzegorza, aby uwolnił się od patologicznego zbieractwa i uporządkował swoje życie.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.