Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy tę Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wpisz tutaj swoją intencję

Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
345 wpisów.
Adrian napisał/a 18.04.2019:
Proszę o modlitwę, szukam dobrej pracy, dobrze płatnej, stałej w Londynie. O rozeznanie woli Bożej dla mnie - Adriana. O Boże błogosławieństwo.
Magdalena napisał/a 17.04.2019:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji grup warsztatowych, które uruchamiam, żeby Pan Bóg przyprowadził do uczestników, którzy potrzebują takich warsztatów; o światło Ducha Świętego i ochronę przez Matkę Bożą dla uczestników, prowadzących i ich rodzin, o jak najlepsze, według woli Bożej, owoce warsztatów. Amen
RENATA napisał/a 14.04.2019:
Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny w szczególności o zdrowie dla mamy i wnuka. Proszę również w intencji mojego szczęśliwego ukończenia pracy i doczekania w zdrowiu emerytury. Niech Matka Boża opiekuje się nami i błogosławi Siostrom za ich trud.
Ala napisał/a 9.04.2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie na duszy i ciele z chorób, o Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań i bezpieczeństwo pracy, o miłość i przyjaźń, o finanse potrzebne, za osoby chore z rodziny o Boże uleczenie, oraz za Panią Alfredę w jej trudnych sprawach, aby wyszła na prostą. Boże prowadź nas!
Małgorzata napisał/a 2.04.2019:
Proszę o modlitwę za mnie, za wysokie wyniki z egzaminów gimnazjalnych i dostanie się do dobrego liceum, o poprawienie sytuacji z matematyki i dobre oceny na świadectwie. Bóg zapłać
Anna napisał/a 31.03.2019:
Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia nogi mojego dziadka Wacława. Aby martwica zniknęła, aby ból zniknął, proszę o cud. Amen
Sławomira napisał/a 28.03.2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nałogu Włodka oraz o łaskę wiary dla Ani, Antoniego, Katarzyny i Marcina.
ania napisał/a 26.03.2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża dla mojej córki Pauliny oraz o dobre wyniki mojego badania.
Anna napisał/a 24.03.2019:
Proszę o modlitwę, aby wyklarowały się decyzje, czy Joachim wybaczy, czy nie. Proszę o modlitwę, aby dał mi znak. Proszę o siłę i szczęście, aby cierpienie już się skończyło. Jezu, Ty się tym zajmij.
Zenon napisał/a 18.03.2019:
Proszę o modlitwę w intencji ojca o jego nawrócenie, dobrą spowiedź i wyzwolenie z nałogów pijaństwa i seksu.
Anna napisał/a 16.03.2019:
Proszę o modlitwę w intencji, aby Joachim mi wybaczył, aby nie dusił w sobie złości. Proszę o modlitwę za mnie, abym się skutecznie zmieniła, nie raniła więcej, uwolniła się z uzależnień, po prostu była dobrą osobą. Obym umiała wyrażać swoją miłość w dobry sposób.
Tomasz napisał/a 15.03.2019:
Proszę o modlitwę w intencji mego Ojca, który podupadł na zdrowiu.
Anna napisał/a 12.03.2019:
Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia z anoreksji, wyzwolenie z nałogów i opiekę Matki Niepokalanej dla Chrystyny.
Beata napisał/a 11.03.2019:
Proszę o modlitwę w intencji męża Arkadiusza o szczęśliwą operację dla niego i powrót do zdrowia.
Małgorzata napisał/a 11.03.2019:
Proszę o łaskę nawrócenia i szczery sakrament pokuty dla męża i synów.
Edyta napisał/a 10.03.2019:
Proszę o łaskę zdrowia dla Eryka
Maria napisał/a 7.03.2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy przez Krzysztofa.
Adrian napisał/a 4.03.2019:
Proszę o rozwiązanie tej trudnej sytuacji finansowej.
Anna napisał/a 2.03.2019:
Bardzo proszę o modlitwę, aby Joachim wybaczył mi zło, które mu wyrządziłam, abym z pomocą Boga zmieniła się na lepsze i byśmy trwali na zawsze razem przed Panem Bogiem. Amen
RENATA napisał/a 27.02.2019:
Proszę o wstawiennictwo Matkę Bożą w intencji Teresy i Renaty prosząc o zdrowie błogosławieństwo i dalszą opiekę z okazji urodzin oraz szczęśliwy przebieg ostatniego roku pracy dla Renaty.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.