Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy tę Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wpisz tutaj swoją intencję

Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
360 wpisów.
Krystyna napisał/a 4.06.2019:
Proszę o modlitwę w 90 urodziny [12 czerwca] mojego teścia: o błogosławieństwo Boże i łaski na każdy dzień. Bóg zapłać za modlitwę.
Matka napisał/a 3.06.2019:
O uzdrowienie i uleczenie mojego dziecka, Boże pokieruj moim i dziecka życiem
Sławomira napisał/a 30.05.2019:
Proszę bardzo o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogu Włodka oraz o życie wieczne dla zmarłej dzisiaj prababci Halusi.
martyna napisał/a 23.05.2019:
Proszę o modlitwę za mojego synka Maksia, o jego prawidłowy rozwój, żeby Matka Boska zawsze czuwała nad nim i doprowadziła go do życia wiecznego. Amen.
Anna napisał/a 22.05.2019:
Proszę o modlitwę za ciężko chorego Damiana.
Adam napisał/a 10.05.2019:
Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w pewnej sprawie.
Mama napisał/a 7.05.2019:
Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia z uszkodzenia, stanów zapalnych, rumienia i dolegliwości laryngologicznych mojej corki, pomimo wielu konsultacji od roku nie ma poprawy, Bóg zapłać za modlitwę
Helena napisał/a 5.05.2019:
Proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty, która nie ma odwagi iść do spowiedzi (przeszło 20 lat) mówi, że nie ma grzechów. O uzdrowienie jej serca o otwarcie się na Miłość Bożą. Za uzależnionych od alkoholu, szczególnie za Mariusza i wszystkich samotnych, chorych i dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać
Edyta napisał/a 1.05.2019:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z boreliozy.
Beata napisał/a 26.04.2019:
Kochane Siostrzyczki, zawsze można na Was liczyć. Bardzo proszę o modlitwę w intencji pomyślnego przeprowadzenia projektu rodzinnego. Bóg zapłać.
Sławomira napisał/a 25.04.2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nałogu Włodka i jego powrotu do sakramentów
Nela napisał/a 23.04.2019:
Proszę o modlitwę, by depresja nie powracała.
Magdalena napisał/a 22.04.2019:
O pokorę dla nauczycieli naszej szkoły.
Maria napisał/a 19.04.2019:
Proszę o modlitwę o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla mnie i całej mojej rodziny. Dla Sióstr o pomyślność w realizacji planów.
Sławomir napisał/a 18.04.2019:
O pomyślną zamianę mieszkania.
Adrian napisał/a 18.04.2019:
Proszę o modlitwę, szukam dobrej pracy, dobrze płatnej, stałej w Londynie. O rozeznanie woli Bożej dla mnie - Adriana. O Boże błogosławieństwo.
Magdalena napisał/a 17.04.2019:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji grup warsztatowych, które uruchamiam, żeby Pan Bóg przyprowadził do uczestników, którzy potrzebują takich warsztatów; o światło Ducha Świętego i ochronę przez Matkę Bożą dla uczestników, prowadzących i ich rodzin, o jak najlepsze, według woli Bożej, owoce warsztatów. Amen
RENATA napisał/a 14.04.2019:
Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny w szczególności o zdrowie dla mamy i wnuka. Proszę również w intencji mojego szczęśliwego ukończenia pracy i doczekania w zdrowiu emerytury. Niech Matka Boża opiekuje się nami i błogosławi Siostrom za ich trud.
Ala napisał/a 9.04.2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie na duszy i ciele z chorób, o Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań i bezpieczeństwo pracy, o miłość i przyjaźń, o finanse potrzebne, za osoby chore z rodziny o Boże uleczenie, oraz za Panią Alfredę w jej trudnych sprawach, aby wyszła na prostą. Boże prowadź nas!
Małgorzata napisał/a 2.04.2019:
Proszę o modlitwę za mnie, za wysokie wyniki z egzaminów gimnazjalnych i dostanie się do dobrego liceum, o poprawienie sytuacji z matematyki i dobre oceny na świadectwie. Bóg zapłać
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.