Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
571 wpisów.
Joanna napisał/a 6.08.2020:
Drogie Siostry proszę o modlitwę w intencji nawrócenie mojego męża Marcina. Jest od ponad 5 lat w cudzołożnym związku z inną kobietą i jest przez nią coraz bardziej zniewolony 🙁 Niech dobry Pan Bóg ożywi jego kamienne serce, niech otworzy mu oczy, mamy wspaniałą 13 letnią córkę Julię. Składam wielkie Bóg zapłać za modlitwę i drobną ofiarę na Wasze Przedszkole 🙂
Małgorzata napisał/a 6.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o wyjście z nałogów i pomnożenie wiary, pomoc i błogosławieństwo na każdy dzień dla dzieci, a dla mnie o siłę i cierpliwość w noszeniu codziennego krzyża.
Agnieszka napisał/a 5.08.2020:
Proszę o modlitwę za moje dzieci i rodziców o zdrowie i Boże błogosławieństwo w każdej sferze ich życia i za mnie o potrzebne łaski.
Ewa napisał/a 5.08.2020:
Proszę o modlitwę za Adama o uzdrowienie z alkoholizmu i wyjście z bezdomności. Dziękuję.
Elwira napisał/a 5.08.2020:
Matko Moja, proszę Cię, aby moje wnuki wróciły do domu, by nie musiały wychowywać się w domu bez sakramentów. Dla córki proszę o Łaskę wiary, nadziei i siły za wstawiennictwem św. Charbela, św. Józefa i św. Magdaleny.
Emilia napisał/a 1.08.2020:
O łaskę zdrowia dla naszej córeczki o całkowite uzdrowienie jej serduszka, o to żeby przybierała na wadze i o dalszą opiekę Bożą. O zgodę w rodzinie.
Adrian napisał/a 1.08.2020:
O ustanie Koronawirusa. O dobrych ludzi, którzy mogą mnie pomóc materialnie, błogosławieństwo materialne, o dobrą żonę, o stałą dobrze płatną pracę w Londynie. Błogosławieństwo Boże. O umiejętności do nauki języków obcych.
Beata napisał/a 31.07.2020:
Bardzo proszę o łaskę wiary i dar mądrości rozpoznawania prawdy dla mojego syna.
Jakub napisał/a 30.07.2020:
Dziękuję Panu Bogu za dar zdrowia dla mojej Mamy Angeliki i proszę o modlitwę za Tatę Mariusza o wytrwanie w nie piciu alkoholu.
BEATA napisał/a 28.07.2020:
Dziękuję za zdane egzaminy Łukasza. Proszę o dobrą żonę dla Niego i żeby zawsze był na Bożej drodze, Matko Pięknej Miłości wstawiaj się za nami.
BEATA napisał/a 28.07.2020:
Proszę o modlitwę dziękczynną za dar macierzyństwa dla córki Anity, zdrowie podczas ciąży i zdrowe dziecko oraz szczęśliwy poród. Matko Miłosierdzia wstawiaj się za nami.
Barbara napisał/a 27.07.2020:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia męża, opieki Bożej dla synów i ich rodzin. Szczególnie proszę o utrzymanie trzeźwości syna. Bóg zapłać,
Adrian napisał/a 26.07.2020:
Matko Boża proszę zmień mój los na lepszy. O dobrą pracę stałą w Londynie. O dobrych ludzi, którzy mogą mnie pomóc materialnie. Błogosławieństwo materialne. Uwolnienie z lęków, strachu, depresji, kompleksów, nerwicy, niemoc.
Zofia napisał/a 26.07.2020:
Proszę o modlitwę w intencji o łaskę uzdrowienia dla ks. Damiana.
Aneta napisał/a 20.07.2020:
Proszę o dobrego męża, zdrowie dla moich bliskich, wyleczenie z nałogów i spokój w rodzinie.
Walenty napisał/a 19.07.2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia mojej siostry Haliny, która leży w szpitalu pod respiratorem w bardzo ciężkim stanie i lekarze nie dają nam nadziei na jej wyzdrowienie.
Monika napisał/a 13.07.2020:
Proszę o modlitwę za moją koleżankę Martę (29 lat) i jej męża Tomka, którzy ulegli wypadkowi samochodowemu. Marta jest sztucznie podtrzymywana przy życiu, ma obrzęk mózgu, którego nie da się operować. Tomek jest cały połamany od kręgosłupa po miednicę.
Maciej napisał/a 7.07.2020:
Ogromna prośba, wręcz błaganie do Opatrzności Bożej o opiekę nad naszą Ojczyzną - o dobre i sprawiedliwe rządy, o rozumnego Prezydenta dbającego wraz z rządem i Sejmem oraz Senatem o pomyślność Polski i jej mieszkańców.
Maciej napisał/a 6.07.2020:
Proszę o modlitwę w moim, a przede wszystkim Mojej Mamy imieniu, za duszę zmarłej przed rokiem jej siostry Zofii Mytko (mojej cioci).
Paulina napisał/a 19.06.2020:
Bardzo proszę o modlitwę za mojego ukochanego chłopaka Wojtka, żeby się zmienił na lepsze, chciał się spotkać, porozmawiać i dać nam drugą szansę. Bardzo go kocham i z całego serca proszę o modlitwę. Amen
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.