Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
692 wpisy.
Teresa napisał/a 4.07.2018:
O uzdrowienie Geralda, ustąpienie bólu głowy, zagojenie rany, wzmocnienie sił, nadziei, wiary, cierpliwości i rozpoczęcie właściwego, refundowanego leczenia.
Barbara napisał/a 2.07.2018:
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam, aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Teresa Jadwiga napisał/a 20.06.2018:
Za wstawiennictwem Matki Bożej i wielu świętych błagam o uzdrowienie męża Geralda, zagojenie rany, uśmierzenie bólu, wiarę, nadzieję, cierpliwość, siłę i niech nam Bóg błogosławi w 6. roku naszego małżeństwa
Sławomira napisał/a 19.06.2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogu Włodka oraz o łaskę wiary dla Katarzyny, Ani, Antoniego, Marcina.
Michał napisał/a 7.06.2018:
Matko Boża, proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża.
Teresa napisał/a 5.06.2018:
Błagam o uzdrowienie męża Geralda z ciężkiej choroby, o zagojenie rany, o rychłe rozpoczęcie właściwej terapii, przynoszącej wyczekiwany skutek, o cierpliwość, nadzieję, wiarę, siłę i o błogosławieństwo Boże w 6. roku naszego małżeństwa
Michał napisał/a 5.06.2018:
Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.
Michał napisał/a 5.06.2018:
Matko Boża, proszę Cię w intencji mojej zmarłej śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Magda napisał/a 2.06.2018:
O szczęśliwy powrót do domu. Bóg zapłać!
Beata napisał/a 1.06.2018:
Drogie Siostry, bardzo proszę o modlitwę w ciągle aktualnej sprawie realizacji nowego projektu rodzinnego.
Małgorzata napisał/a 30.05.2018:
Błagam Cię, Miłosierny Jezu, o cud uzdrowienia dla mojej siostry Kasi, chorej na raka. Nie zabieraj mi jej, mamy tylko siebie.
Sławomira napisał/a 30.05.2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Włodka o uwolnienie z nałogu oraz o łaskę wiary dla Ani, Antoniego i Marcina.
Aneta napisał/a 29.05.2018:
Drogie Siostry, bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwej operacji dla Mamy, uzdrowienia Roberta oraz o dobrego męża dla mnie. Bóg zapłać ! A.
Tomasz napisał/a 27.05.2018:
Proszę o modlitwę za zdrowie całej rodziny oraz powodzenie w pracy zawodowej.
Teresa Jadwiga napisał/a 26.05.2018:
O cudowne wyleczenie męża Geralda z bardzo ciężkiej choroby, o siłę, nadzieję, odwagę, cierpliwość, o światło Ducha św. dla prowadzących lekarzy i o błogosławieństwo Boże w 6. roku naszego małżeństwa.
Magda napisał/a 16.05.2018:
Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej Natalki Kopowicz oraz o łaskę zdrowia dla jej babci.
Maria napisał/a 15.05.2018:
O cierpliwość, siły i pokorę w leczeniu nowotworu chemią, o światło Ducha Św. dla lekarzy oraz o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla mnie i mojej rodziny
Teresa Jadwiga napisał/a 1.05.2018:
O szczęśliwą 2. operację najtrudniejszego raka, wiarę, nadzieję, męstwo, całkowite uzdrowienie męża Geralda i błogosławieństwo Boże w 6. roku naszego małżeństwa.
Sławomira napisał/a 27.04.2018:
Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie z nałogu Włodka. Bardzo też dziękuję Panu za to, że dostał pracę.
Otylia napisał/a 26.04.2018:
Proszę o modlitwę o pomyślne zdanie matury przez Krzysia, Michała, Mateusza oraz Dominikę i Kasię.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.