Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
571 wpisów.
Monika napisał/a 15.06.2020:
Proszę o ratunek dla Moniki i o opiekę, Boże błogosławieństwo dla Kacpra, by wybrał Boga i o opiekę, potrzebne łaski dla Kingi i Marcela, a także za Janusza, by się nawrócił. Boże, Ty wszystko możesz, rozwiąż naszą sytuację zgodnie z Twoją Wolą. Jezu ufam Tobie.
Sławomira napisał/a 12.06.2020:
Bardzo proszę o modlitwę o jedność w małżeństwie dla Ani i Antoniego.
Beata napisał/a 9.06.2020:
Bardzo proszę o łaskę wiary i dar mądrości, rozpoznawania prawdy dla mojego syna.
Adrian napisał/a 8.06.2020:
Panie Jezu, proszę pomóż znaleźć dobrą pracę stałą. O rozeznanie woli Bożej dla mnie Adriana. O dobrą żonę. O Błogosławieństwo finansowe. O dobrych ludzi, którzy mogą mnie pomóc w wyjeździe do Ziemi Świętej.
Violetta napisał/a 6.06.2020:
Jezu Chryste, miej w opiece moją Rodzinę. Prowadź nas zawsze drogą prawdy i miłości Bożej. Dziękujemy Ci za zdrowie jakim nas obdarzasz. Daj nam siłę i wytrwanie, abyśmy swoją pracą i przykładem chwalili Imię Boże. Jezu, ufamy Ci. Prosimy Cię, abyśmy mieli pracę. Prosimy Cię, aby nasz dorosły syn, spotkał na swojej drodze kobietę, która będzie jego żoną. Dla której on będzie mógł być mężem, opiekunem, oparciem. A ona, żeby była dla niego dobrą żoną i matką ich dzieci. Prosimy Cię, aby mogli stworzyć dobrą, szczęśliwą, katolicką rodzinę. Matko Przenajświętsza otocz nas swoją opieką. Dziękujemy za wszystkie łaski i prosimy nigdy nie opuszczaj nas. Matko, Królowo Świata prowadź nas i zachowaj w zdrowiu i miłości Bożej.
Adam napisał/a 5.06.2020:
O uzdrowienie Iwony z choroby nowotworowej i łaskę prawdziwej gorliwej wiary dla niej i jej całej rodziny.
Adam napisał/a 4.06.2020:
Proszę o łaskę głębokiej szczerej wiary dla Iwony i jej rodziny oraz uzdrowienie jej z choroby nowotworowej.
Agnieszka napisał/a 2.06.2020:
Proszę o modlitwę za moją córkę, by była zdrowa, miała dobre oceny, znalazła dobrych przyjaciół i dogadywała się z koleżankami i kolegami w klasie i szkole. Bóg zapłać za modlitwę.
Maria napisał/a 28.05.2020:
Z okazji Dnia Dziecka proszę o modlitwę o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie i Bożą Opiekę dla córki Renaty, syna Stanisława i ich dzieci. Prosi mama.
RENATA napisał/a 22.05.2020:
Proszę o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę Matki Bożej dla całej mojej rodziny w szczególności dla wnuka Patryka oraz o pomyślność dla Sióstr. Proszę również o modlitwę w int. S. Janiny Ziarno.
Magdalena napisał/a 20.05.2020:
Proszę o modlitwę za rodzinę i Ojczyznę.
Małgorzata napisał/a 19.05.2020:
Proszę o łaski potrzebne mojej rodzinie, a zwłaszcza Rodzicom Wandzie i Ireneuszowi. Życzę wszystkiego najlepszego Siostrom Benedyktynkom z Jarosławia. Bóg zapłać za modlitwę!
Paweł napisał/a 19.05.2020:
Proszę o modlitwę w intencji większej pobożności, cierpliwości, wytrwałości i kierowania się miłością do Boga dla mnie i mojej rodziny oraz w intencji zdrowia dla małej Sandry.
Ewa napisał/a 18.05.2020:
Proszę o potrzebne łaski w mojej rodzinie, o zdrowie oraz dla mnie, abym znalazła pracę po przerwie macierzyńskiej. Bóg zapłać. Pozdrawiam
Jan napisał/a 18.05.2020:
Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny oraz o dary Ducha św. dla syna Szymona.
Bożena napisał/a 17.05.2020:
Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwej śmierci mojej mocno schorowanej 92-letniej mamy Czesławy Łyp z d. Wiśniewskiej, pochodzącej z Leżajska.
Ania napisał/a 11.05.2020:
Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla mnie i wszystkich ludzi. O znalezienie sensu życia i podążanie za nim zgodnie z wolą Bożą.
Aga napisał/a 9.05.2020:
Proszę o modlitwę za moją rodzinę, bym uwolniła się od ludzi, którzy mnie nękają. By moja córka miała przyjaciół. Bym znalazła dobrą pracę.
URSZULA napisał/a 29.04.2020:
Bardzo proszę o nawrócenie mojego chrześniaka Juliusza oraz o uchronienie wiary naszych dzieci Anety, Marka, Rafała o znalezienie drogi w życiu zgodnej z wolą Bożą. Niech Bóg wspiera Siostry we wszystkich dziełach. Bóg zapłać za modlitwę!
Barbara napisał/a 27.04.2020:
Bardzo proszę o modlitwę, chodzi o dobrą śmierć i łaskę zbawienia dla mojego ojca Franciszka oraz łaskę zawierzenia Panu JEZUSOWI dla moich bratanic i bratanków. Bóg zapłać. Serdecznie pozdrawiam Siostry.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.