Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
376 wpisów.
Anna napisał/a 22.05.2019:
Proszę o modlitwę za ciężko chorego Damiana.
Adam napisał/a 10.05.2019:
Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w pewnej sprawie.
Mama napisał/a 7.05.2019:
Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia z uszkodzenia, stanów zapalnych, rumienia i dolegliwości laryngologicznych mojej corki, pomimo wielu konsultacji od roku nie ma poprawy, Bóg zapłać za modlitwę
Helena napisał/a 5.05.2019:
Proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty, która nie ma odwagi iść do spowiedzi (przeszło 20 lat) mówi, że nie ma grzechów. O uzdrowienie jej serca o otwarcie się na Miłość Bożą. Za uzależnionych od alkoholu, szczególnie za Mariusza i wszystkich samotnych, chorych i dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać
Edyta napisał/a 1.05.2019:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z boreliozy.
Beata napisał/a 26.04.2019:
Kochane Siostrzyczki, zawsze można na Was liczyć. Bardzo proszę o modlitwę w intencji pomyślnego przeprowadzenia projektu rodzinnego. Bóg zapłać.
Sławomira napisał/a 25.04.2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nałogu Włodka i jego powrotu do sakramentów
Nela napisał/a 23.04.2019:
Proszę o modlitwę, by depresja nie powracała.
Magdalena napisał/a 22.04.2019:
O pokorę dla nauczycieli naszej szkoły.
Maria napisał/a 19.04.2019:
Proszę o modlitwę o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla mnie i całej mojej rodziny. Dla Sióstr o pomyślność w realizacji planów.
Sławomir napisał/a 18.04.2019:
O pomyślną zamianę mieszkania.
Adrian napisał/a 18.04.2019:
Proszę o modlitwę, szukam dobrej pracy, dobrze płatnej, stałej w Londynie. O rozeznanie woli Bożej dla mnie - Adriana. O Boże błogosławieństwo.
Magdalena napisał/a 17.04.2019:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji grup warsztatowych, które uruchamiam, żeby Pan Bóg przyprowadził do uczestników, którzy potrzebują takich warsztatów; o światło Ducha Świętego i ochronę przez Matkę Bożą dla uczestników, prowadzących i ich rodzin, o jak najlepsze, według woli Bożej, owoce warsztatów. Amen
RENATA napisał/a 14.04.2019:
Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny w szczególności o zdrowie dla mamy i wnuka. Proszę również w intencji mojego szczęśliwego ukończenia pracy i doczekania w zdrowiu emerytury. Niech Matka Boża opiekuje się nami i błogosławi Siostrom za ich trud.
Ala napisał/a 9.04.2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie na duszy i ciele z chorób, o Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań i bezpieczeństwo pracy, o miłość i przyjaźń, o finanse potrzebne, za osoby chore z rodziny o Boże uleczenie, oraz za Panią Alfredę w jej trudnych sprawach, aby wyszła na prostą. Boże prowadź nas!
Małgorzata napisał/a 2.04.2019:
Proszę o modlitwę za mnie, za wysokie wyniki z egzaminów gimnazjalnych i dostanie się do dobrego liceum, o poprawienie sytuacji z matematyki i dobre oceny na świadectwie. Bóg zapłać
Anna napisał/a 31.03.2019:
Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia nogi mojego dziadka Wacława. Aby martwica zniknęła, aby ból zniknął, proszę o cud. Amen
Sławomira napisał/a 28.03.2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nałogu Włodka oraz o łaskę wiary dla Ani, Antoniego, Katarzyny i Marcina.
ania napisał/a 26.03.2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża dla mojej córki Pauliny oraz o dobre wyniki mojego badania.
Anna napisał/a 24.03.2019:
Proszę o modlitwę, aby wyklarowały się decyzje, czy Joachim wybaczy, czy nie. Proszę o modlitwę, aby dał mi znak. Proszę o siłę i szczęście, aby cierpienie już się skończyło. Jezu, Ty się tym zajmij.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.