Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy tę Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wpisz tutaj swoją intencję

Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
345 wpisów.
RENATA napisał/a 23.02.2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojej chrzestnej Teresy oraz mojej prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej z okazji urodzin oraz szczęśliwy ostatni rok pracy.
Michał napisał/a 19.02.2019:
Proszę Cię Matko Boża o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.
Anonimowe napisał/a 18.02.2019:
O uzdrowienie w intencji Bogu wiadomej, Jezu ufam Tobie, Ty się tym Zajmij.
Małgorzata napisał/a 13.02.2019:
Drogie Siostry, serdecznie proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej Mamy Wandy. Dziękuję!
Anna napisał/a 9.02.2019:
Proszę o modlitwę za Krzysztofa, o łaskę wiary i zdrowia dla niego. Bóg zapłać.
Sławomira napisał/a 8.02.2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nałogu Włodka oraz o pracę dla niego
Barbara napisał/a 8.02.2019:
Serdecznie proszę o modlitwę o wyjście z choroby nowotworowej dla Barbary i mojego brata Zbigniewa oraz o Bożą opiekę dla moich dzieci: Macieja, Anny, Michała i Alicji i taty Adolfa. Proszę o objęcie modlitwą moich bliskich zmarłych, mamy Natalii i męża Henryka. Bóg zapłać.
Maria napisał/a 6.02.2019:
Proszę o modlitwę w intencji daru potomstwa dla Magdy i Piotra. Bóg zapłać
Dorota napisał/a 4.02.2019:
Proszę o dobre decyzje życiowe dla moich dzieci i żywą relację z Jezusem (korzystanie z sakramentów świętych), oraz wierzącą żonę dla Rafała.
Danuta napisał/a 1.02.2019:
Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg czekającej mnie operacji.
Daniel napisał/a 1.02.2019:
Proszę o zdrowie psychiczne, fizyczne i uwolnienie od złego ducha.
Marian napisał/a 1.02.2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojej zmarłej żony Violetty i moich zmarłych rodziców: Marii i Alojzego oraz moich synów i ich żon: aby Bóg gościł w ich sercach i prowadził ich ku wiecznemu zbawieniu. Amen
Irena napisał/a 30.01.2019:
O nawrócenie moich synów. O sakrament małżeństwa dla ich związków i katolickie wychowywanie wnuczki.
Urszula napisał/a 30.01.2019:
O nawrócenie Magdy i Marka oraz silną wiarę dla ich syna.
Zbigniew napisał/a 30.01.2019:
Proszę siostry o modlitwę w intencji mojej córki Zosi, za jej wyjście z depresji i za jej powrót do wiary.
Sławomira napisał/a 22.01.2019:
Bardzo proszę o modlitwę za Włodka, o jego uwolnienie z nałogu, o zdrowie dla niego i o pracę.
Radek napisał/a 20.01.2019:
Błagam o modlitwę o cud uratowania mojego małżeństwa z Marzeną, które po ludzku już umarło. O uwolnienie mojej żony od kochanka i od wszelkich związań demonicznych i o dochowanie przysięgi małżeńskiej.
Edyta napisał/a 19.01.2019:
Drogie siostry, proszę o łaski potrzebne dla mojej rodziny szczególnie o zgodę i miłość, a córkę Gabrysię niech Matka Miłosierna strzeże i chroni od złego, by wzrastała w łasce Bożej.
Beata napisał/a 9.01.2019:
Drogie Siostry, bardzo dziękuję za dotychczasowe modlitwy i proszę o modlitwę za zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Bóg zapłać!
Ania napisał/a 3.01.2019:
Proszę o modlitwę w intencji Syna Karola i Synowej Agaty. Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby połączył ich na nowo, odrodził i uzdrowił ich małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia i przebaczenia dla nich, aby potrafili odnaleźć światło w ciemności. Proszę również o Błogosławieństwo Boże dla Irki, Patryka i ich poczętego dzieciątka. Bóg zapłać za modlitwę!
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.