Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
692 wpisy.
Adam napisał/a 19.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji: o zdrowie dla Moich Rodziców Czesławy i Ryszarda
Sylwia napisał/a 19.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Donaty. O uzdrowienie ją z nowotworu. O wyjście z sytuacji w jakiej się znalazła. Bóg zapłać.
Aldona napisał/a 19.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojej teściowej i mamy o uzdrowienie z chorób psychicznych.
RENATA napisał/a 18.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji S. Janiny Ziarno z okazji jej urodzin, prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę MB, w intencji całej mojej rodziny oraz za Siostry, o opiekę św. Benedykta oraz o pomyślność w realizacji ich planów. Bóg zapłać za modlitwę.
Adam napisał/a 18.08.2020:
Proszę o łaskę nawrócenia na wiarę katolicką i porzucenia praktyk okultystycznych dla Kazimierza i zgodę i miłość w jego rodzinie.
Elwira napisał/a 17.08.2020:
Proszę o szturm do nieba za córkę Katarzynę o łaskę wiary, nadziei i siły za wstawiennictwem św. Charbela, św. Józefa i św. Magdaleny oraz za moje wnuczki, które były zięć wywiózł do Niemiec, aby Bóg usłyszał nasze wołanie i cierpienie i pozwolił im wrócić do domu.
Tomasz napisał/a 17.08.2020:
Proszę o wiarę dla synów Jakuba i Pawła. O miłość w rodzinie. O zdrowie dla Pawła, o uzdrowienie z choroby nowotworowej.
Ewa napisał/a 13.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji: o zdrowie, opiekę Matki Bożej, błogosławieństwo Boże oraz dary Ducha Świętego na nowy rok szkolny.
Tomasz napisał/a 13.08.2020:
O wyjście z nałogu i opiekę nad moją rodziną.
Renata napisał/a 13.08.2020:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa, nawrócenie mojego męża oraz o opiekę Matki Bożej dla całej naszej rodziny. Bóg zapłać.
Marta napisał/a 13.08.2020:
Proście dla nas o Boże błogosławieństwo, cierpliwość i miłość w wychowywaniu dzieci.
Violetta napisał/a 13.08.2020:
Boże ukochany, miej w opiece naszą rodzinę. Zechciej, aby nasz syn dostał pracę, o którą się stara. Pozwól, aby ta praca była dla niego satysfakcjonująca. Proszę, aby spotkał na swojej drodze życia dobrą dziewczynę, która zechce być jego żoną. Proszę, rozwiąż trudną sytuację u mojego męża w pracy. Boże chroń nas. Jezu, ufamy Tobie, a Matka przenajświętsza niech będzie dla nas wzorem do naśladowania.
Bożena napisał/a 13.08.2020:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Adama. Proszę, aby dobry Bóg uleczył rany jego serca, rany trudnej przeszłości, samotności.Aby uleczył go z nerwowości, braku własnej wartości, zagubienia. Uzdrowił naszą sytuację rodzinną. Proszę o dobrą pracę w Polsce dla niego, aby założył własną rodzinę, o dobrą żonę. Bóg zapłać.
Jola napisał/a 12.08.2020:
Kochane siostry, nawet nie wiecie jak jesteście mi potrzebne 🙂 Zwracam się z prośbą o modlitwę o uzdrowienie mojej mamy Zuzanny z ciężkiej choroby. Bóg zapłać.
Anna napisał/a 12.08.2020:
Proszę o modlitwę za moją córeczkę Julię, mieszkamy w Austrii i nie jest tu łatwo być cudzoziemcem i osobą wierzącą. Julia od września zmienia szkołę, idzie do drugiej klasy, ma 7 lat. Polecam ją opiece Maryi, świętego Józefa jak też świętego Jana Pawła II. Proszę o dobrych przyjaciół, zdrowie, aby mogła wraz z innymi dziećmi wzrastać na dobrych, świętych ludzi. Serdeczne Bóg zapłać!
Karolina napisał/a 12.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Wojtka i Kingi, o świętość dla nich, opiekę i wsparcie Matki Bożej. W intencji Wiktorii o dobre rozeznanie powołania. W intencji Kamila i Agnieszki o otwartość na potomstwo. O świętość dla moich najbliższych. Bóg zapłać za modlitwę! Pamiętam również o Siostrach i podejmowanych przez Siostry działaniach w modlitwie. Z Panem Bogiem!
jula napisał/a 12.08.2020:
Szczęść Boże! Proszę Kochane Siostry o modlitwę w intencji mojej rodziny, małżeństwa o zdrowie dla córki Amelki o opiekę św. Józefa podczas budowy domu, abyśmy jak najszybciej wyprowadzili się do naszego domu...
Joanna napisał/a 12.08.2020:
Proszę o modlitwę o nawrócenie dla męża i syna.
Andrzej napisał/a 12.08.2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Joanny, o odzyskanie zdrowia. Jest bardzo chora i nie ma już sił, aby dalej walczyć i żyć z chorobą.
Antoni napisał/a 11.08.2020:
O wyrwanie z sideł szatana syna Marcina
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.