Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
742 wpisy.
Andrzej napisał/a 27.11.2020:
Proszę o łaskę wybrania dobrej drogi życiowej dla moich studiujących dzieci: Joanny, Maksymiliana i Karola. Bóg zapłać za opiekę i zdrowie!
Adrian napisał/a 25.11.2020:
Matko Boża Kalwaryjska proszę pomóż znaleźć dobrą pracę stałą. O dobrych ludzi, którzy mogą mnie pomóc materialnie. Zdrowie, siły, mądrość Bożą, cierpliwość, jasność umysłu, bystrość umysłu. O dar wiary mocnej stałej. Nawrócenie, spowiedź św. Otwarcie serca P. Basi, żeby mnie pomogła finansowo.
Andrzej napisał/a 19.11.2020:
Panie dziękuję z głębi serca i ducha za Twój dar wiary, nadziei, miłości. Panie Boże, Jezu, Duchu Święty z głębi serca i ducha Andrzej Mielnik, pragnie prosić o przebaczenie za wszystkie swoje grzechy w szczególności za wszystkie grzechy bałwochwalstwa, wróżby, szukanie uzdrowienia u fałszywych uzdrowicieli i pozostałe grzechy w tej dziedzinie i życie według swojej woli, z głębi serca i ducha bardzo żałuję i wyrzekam się wszystkich grzechów w imię Jezusa Chrystusa. Panie pokornie proszę o Twoje miłosierdzie wyprowadź mnie grzesznika z krainy umarłych i uwolnij mnie od głębokiego zranienia, serca, ducha, psychiki, mózgu, emocjonalnego, od złego ducha, lęku, izolacji. Panie pokornie proszę ześlij mi Twojego Ducha, aby uleczył moje głęboko zranione serce, ducha, duszę, psychikę, mózg, emocjonalną blokadę i dysfunkcję umysłu, pamięci. Panie, proszę napełnij moje serce i umysł zdrowym myśleniem, akceptacją siebie, dobrej komunikacji, wzajemnej miłości i relacji z Panem, z ludźmi, dzięki Najświętszej Krwi Jezusa Chrystusa na chwałę Bożą i ku zbawieniu, dzieląc się miłością i służąc Panu. Dzięki Ci Panie za Twoje miłosierdzie okazane mi w imię Jezusa Chrystusa. Duchu Święty, Ty przenikasz wszystko, dlatego prosimy Cię weź w swoje ręce wszelkie trudności i przeprowadź do zwycięstwa. Bóg zapłać!
Violetta napisał/a 12.11.2020:
Dobry Boże, miej w opiece moją rodzinę. Pomóż rozwiązać trudną sytuację w pracy mojego męża. Maryjo Przenajświętsza opiekuj się naszymi dziećmi i chroń je, jak dotąd czynisz, od złego. Duchu Święty, Ty przenikasz wszystko, dlatego prosimy Cię weź w swoje ręce wszelkie trudności i przeprowadź nas przez nie. Bóg zapłać!
Małgorzata napisał/a 2.11.2020:
Proszę o modlitwę w intencji moich drogich Rodziców: Wandy i Ireneusza. Dziękuję!
Adrian napisał/a 2.11.2020:
Proszę o modlitwę o wypełnienie woli Bożej w moim życiu. O otwarcie serca i umysłu dla P.Basi, żeby mnie pomogła finansowo zgodnie z wolą Bożą. O zdrowie, siły, mądrość Bożą, rozum Boży dla Czesława.
Marzena napisał/a 31.10.2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Stefanii.
Daniela napisał/a 26.10.2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Daniela z nowotworu - chłoniaka. Wierzę, że Pan Jezus uzdrawia tak samo teraz jak i wtedy, gdy chodził po świecie.
BEATA napisał/a 23.10.2020:
Proszę o Modlitwę w intencji Łukasza, o ustanie silnego bólu głowy, Matko Miłosierdzia Módl się za nami,
Anna napisał/a 22.10.2020:
Proszę o zdrowie, zgodę, pracę i trzeźwość w rodzinie, o zwrot pieniędzy dla mnie i nawrócenie syna Tomasza. Dziękuję za wszelkie łaski. Bogu niech będą dzięki.
Beata napisał/a 16.10.2020:
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę wiary dla mojego syna.
Danuta napisał/a 13.10.2020:
Proszę o modlitwę w intencji Wojtka (lat 28, ojciec czwórki małych dzieci) o łaskę dobrej diagnozy i leczenia w uciążliwych zaburzeniach błędnika oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
Danuta napisał/a 13.10.2020:
Proszę o modlitwę w intencji moich przyjaciół, Bogusi i Mariana - ciężko chorych na Covid 19 - o łaskę powrotu do pełni sił i zdrowia.
Janina napisał/a 12.10.2020:
Błagam w Imię Jezusa Chrystusa o Miłosierdzia Boże, łaskę cudownego uzdrowienia Franciszka z ciężkiej nieuleczalnej choroby. Panie Jezu, Ty wszystko możesz. Ulituj się Panie Jezu.
Violetta napisał/a 12.10.2020:
Szczęść Boże! Panie Jezu dziękujemy Ci za wszystkie łaski, którymi nas obdarzasz. Przez modlitwę prosimy Cię, żebyś miał nas zawsze w opiece. Prosimy o zdrowie, dobrą pracę, abyśmy mogli wszystko czynić na chwałę Pana. Maryjo Przenajświętsza prosimy Cię, dopomóż naszemu synowi stworzyć szczęśliwą rodzinę. Praca, żeby dawała mu satysfakcję i bezpieczeństwo materialne. Obdarzaj łaskami naszą córkę. Miej nas w swojej opiece.
Małgorzata napisał/a 11.10.2020:
Proszę o modlitwę w intencji syna Michała o dobrą żonę dla niego.
Adrian napisał/a 11.10.2020:
Matko Boża Częstochowska Proszę Pomóż rozwiązać trudny problem finansowy. O łaski. O dobrą żonę. O zdrowie, siły, mądrość Bożą, bojaźń Bożą.
Stanisław napisał/a 10.10.2020:
O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla księdza Michała.
Maciej napisał/a 6.10.2020:
Proszę o modlitwę w sprawie zahamowania utraty wzroku i przywrócenia możliwości czytania.
Ala napisał/a 4.10.2020:
O uzdrowienie na duszy i ciele, o ochronę przed koronawirusem, o ustanie pandemii i pokój na świecie, o dobrą pracę, o pomoc w rozwiązywaniu problemów finansowych, o łaskę przyjaźni i miłości, o zrozumienie wśród ludzi, o Dary Ducha Świętego, o nawrócenie ojca, o życie wieczne dla zmarłych z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące, intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.