Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
742 wpisy.
Iwona napisał/a 4.10.2016:
Proszę o modlitwę w intencji założenia szczęśliwej i kochającej się rodziny.
Paweł napisał/a 3.10.2016:
Proszę o modlitwę w intencji Artura o Boże błogosławieństwo i znalezienie pracy.
Lucyna napisał/a 27.09.2016:
Kochane Siostry, kiedyś prosiłam Was o modlitwę o dobrych mężów dla mnie i mojej siostry. Jeszcze raz Bóg Wam zapłać z całego serca, modlitwy zostały wysłuchane. Dziś proszę po raz kolejny, tym razem o zdrowie, siły i łaskę zaufania Panu Bogu dla naszej rodziny w tym trudnym czasie. Za miesiąc na świat przyjdzie nasza córka, a u mojego męża stwierdzono właśnie nowotwór. Proszę też o łaskę rodzicielstwa dla mojej siostry, która ostatnio poroniła.
RENATA napisał/a 25.09.2016:
Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny - zdrowie duszy i ciała, dar wiary, szczęśliwy mój powrót do pracy, błogosławieństwo dla nas, a w szczególności dla rodziny mojego syna Marcina oraz o modlitwę za zmarłych z mojej rodz. i byłą szefową Barbarę. Pokój dla świata. Bóg zapłać.
Agata napisał/a 23.09.2016:
Proszę o modlitwę w intencji Macieja chorego na raka.
Zofia napisał/a 18.09.2016:
Panie Jezu, proszę Cię, abym umiała Ci zaufać do końca. Zabierz ode mnie te lęki, jeśli to jest wola Twoja. Bądź Uwielbiony Panie, Tobie Chwała i Cześć!
Janusz napisał/a 12.09.2016:
Z całego serca i całej duszy proszę o modlitwę za moją rodzinę: żonę, dzieci, wnuków i mnie samego: o uzdrowienie duszy i ciała; ulżenie w cierpieniu; o łaskę nawrócenia; o uzdrowienie mojego małżeństwa; o wiarę, nadzieję, miłość w sercach naszych; o dobrą naukę dla wnuków; o dobrą pracę; o dary Ducha Św. ; o uzdrowienie moich kończyn dolnych: stawów biodrowych, kolanowych, żył, mięśni, krwi, ścięgien, abym mógł chodzić. Bóg zapłać. PAX. Janusz
Sławomira napisał/a 8.09.2016:
Bardzo proszę o modlitwę z prośbą o łaskę wiary dla Anny, Antoniego, Katarzyny i Marcina oraz o uzdrowienie z nałogu i choroby dla Włodka
Sławomira napisał/a 17.08.2016:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nałogu i choroby Włodka oraz o nawrócenie dla Marcina, Antoniego i Anny.
Tadeusz napisał/a 12.08.2016:
Kochane Siostrzyczki! Proszę o gorącą modlitwę: o intronizację w 2016 r. w 1050 r. rocznicę CHRZTU POLSKI naszego PANA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI. Zgodnie z JEGO WOLĄ.
Joanna napisał/a 31.07.2016:
O dar rodzicielstwa dla mnie i męża. Druga intencja za nowo powstającą wspólnotę modlitewną ludzi dorosłych, by była miejscem, gdzie Jezus będzie najważniejszy, gdzie będzie kochany i uwielbiany przez swój Kościół, by On sam tworzył tą grupę tak jak On chce.
Aneta napisał/a 30.07.2016:
Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia woli Bożej w moim życiu, o dobrą pracę i męża. Bóg zapłać.
Anna napisał/a 30.07.2016:
Proszę o modlitwę w mojej intencji, aby dobry Bóg dał mi pracę o jakiej marzę, jakiej pragnę i bardzo potrzebuję, zgodnej z moim wykształceniem i doświadczeniem, u dobrego pracodawcy i godnie płatnej, bym mogła utrzymać rodzinę.
Beata napisał/a 23.07.2016:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy, która ostatnio ma z nim duże problemy.
Mirosław napisał/a 20.07.2016:
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej siostry i jej dzieci. Niedawno zostały one odebrane mojej siostrze przez władze norweskie.
Alicja napisał/a 15.07.2016:
Kochane siostrzyczki - Bardzo proszę o gorącą modlitwę w intencji mojego kochanego ojca - Jana , którego stan zdrowia ostatnio bardzo się pogorszył, by dobry Bóg i Matka Przenajświętsza pomogli przezwyciężyć chorobę i zachowali go przy życiu. Proszę również o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy - Teresy, schorowanej kobiety, która opiekuje się chorym tatą, by nie podupadła na zdrowiu i miała siły do dalszych zmagań. Serdeczne Bóg Zapłać. Wasza modlitwa zawsze mi pomagała.
Sławomira napisał/a 14.07.2016:
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z nałogu i choroby Włodka oraz o nawrócenie Marcina, Antoniego i Anny.
Małgorzata napisał/a 12.07.2016:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia moich dzieci i męża i uzdrowienia relacji w małżeństwie Ani i Piotra
Urszula napisał/a 7.07.2016:
O łaski i dary Ducha Świętego, o pomoc w trudnościach, o błogosławieństwo w pracy dla Miłoszka
Ania napisał/a 6.07.2016:
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę o nawrócenie dla mojego męża i synów oraz o dobre relacje w Rodzinie. Proszę również o zdrowie dla mojej przyjaciółki, która ma przerzuty. Bóg zapłać!
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.