Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
454 wpisy.
Tomek napisał/a 23.10.2019:
O piękną i czystą miłość, prawdę oraz wierność Bogu i sobie na cały czas narzeczeństwa oraz o Światło Ducha Świętego i błogosławieństwo na czas przygotowania do ślubu dla Angeliki i Tomka.
Magdalena napisał/a 23.10.2019:
Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Tomka i wychowania w wierze naszych dzieci.
Anna napisał/a 23.10.2019:
O nawrócenie córki. Chcę dokonać aktu apostazji 😓
Marek napisał/a 23.10.2019:
O żywą wiarę w mojej rodzinie, szczególnie dzieci Justyny i Łukasza, synowej Anety i wnuka Jasia.
Jola napisał/a 23.10.2019:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę za moją córkę Magdalenę, by przemogła problemy i kontynuowała studia oraz za moją siostrę Benitę, by odkryła i wypełniała wolę Bożą. Dziękuję
Rafał napisał/a 23.10.2019:
Proszę o modlitwę za mojego syna Krystiana o pełne uzdrowienie z urazu nogi oraz o modlitwę za wytrwanie w powołaniu kapłańskim.
Michał napisał/a 23.10.2019:
O miłość w mojej rodzinie.
Halina napisał/a 22.10.2019:
Proszę w intencji mojego 22-letniego Syna Daniela o łaskę w uzdrowieniu jego z Schizofrenii, jeżeli jest taka wola Boża i powrót na drogę wiary. Dla mnie o łaskę uzdrowienia i szczęśliwe rozstrzygnięcie 3 spraw sądowych. Halina Goryńska
Judyta napisał/a 22.10.2019:
Proszę o modlitwę za mojego brata Arona, aby Bóg uzdrowił jego duszę i pomógł mu wyjść z grzechu nieczystości.
Jarosław Dąbrowski napisał/a 22.10.2019:
W intencji mojej i syna o uwolnienie się od nałogów.
BOZENA napisał/a 22.10.2019:
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojej rodziny od jarzma niezgody, niewybaczenia, nienawiści, zaprzestania nawiązywania jakichkolwiek kontaktów z nam rodzicami, oraz uniemożliwianie kontaktów z wnuczkami przez córkę i zięcia. O łaskę nawrócenia i przemiany serc dla nas wszystkich. O zgodę, jedność i miłość. O stałą, uczciwą prace dla mojej drugiej, bardzo samotnej córki, oraz, by spotkała na swojej drodze dobrego, uczciwego i wierzącego mężczyznę, z którym będzie mogła założyć rodzinę. O zdrowie dla wnusiątek.
Celina napisał/a 22.10.2019:
Proszę o nawrócenie bliskich mi osób i uzdrowienie relacji w rodzinie.
Marcin Milczarek napisał/a 22.10.2019:
Boże, proszę Cie o dar zdrowia dla Agnieszki Bednarczyk, która jest poważnie chora..
Renata napisał/a 22.10.2019:
Proszę o modlitwę za uratowanie i pojednanie małżeństwa Nikoli i Mateusza. O łaskę nawrócenia syna i pokój serca dla męża. Bóg zapłać
Ilona napisał/a 22.10.2019:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia stałego spowiednika. Bóg zapłać Ilona
Anna napisał/a 22.10.2019:
Szczęść Boże 🙂 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra i jego żony Marioli o dar rodzicielstwa, uleczenie syna z przypadłości powodującej niepłodność (do wyleczenia), o dobrych lekarzy dla niego. O rozwiązanie problemów Mateusza. O dobre dni dla 99-letniego Taty, które Pan mu jeszcze ofiaruje (15 kwietnia będzie obchodził 100 urodziny) oraz o cierpliwość dla mnie w opiece nad Nim, a tej, niestety, często mi brakuje... Pozdrawiam serdecznie, życząc codziennej opieki Rodziny Świętej dla całej Wspólnoty i waszego dzieła 🙂 Z Panem Bogiem 🙂
Małgorzata napisał/a 22.10.2019:
Przez Niepokalane Serce i Poczęcie NMP dziękczynna za dar życia i powołania na wyłączność Bogu i wszelkie łaski z prośbą o jego świętość, czystość i wierność Bogu do końca w Mocy i Miłości Ducha Świętego oraz o Boże błogosławieństwo i wszelkie dobro w codzienności także dla najbliższych.
Martyna napisał/a 22.10.2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Martyny
Ryszard napisał/a 7.10.2019:
Proszę o modlitwę w intencji syna Krzysztofa, by zrozumiał błędy swego postępowania i znów zaczął korzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Bóg zapłać.
Helena napisał/a 4.10.2019:
Błagam o modlitwę o uratowanie małżeństwa mojej córki Edyty i Damiana. Proszę o łaskę szczerego pojednania. Pomóż miłosierny Jezu, aby do ich domu powróciła miłość, zgoda, szacunek i zaufanie. Jezu, ufam Tobie. Jezu, kocham Ciebie. Jezu, tylko w Tobie nadzieja.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.