Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
742 wpisy.
Zuzanna napisał/a 2.10.2020:
Panie Boże dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę w intencji uwolnienia, uzdrowienia i nawrócenia Grzegorza. Jezu Ufam Tobie.
andrzej napisał/a 1.10.2020:
Panie Boże, Jezu, Duchu Święty i Maryjo Boża Ukochana, Na początku bardzo chciałabym z głębi serca przeprosić za moje grzeszne życie. Kochany Boże chcę z głębi serca podziękować za łaskę nawrócenia Andrzeja Mielnik. Teraz jesteśmy na drodze pracy duchowej, ale potrzebuję pomocy Panie, proszę o pomoc w intencji rozwoju duchowego, osobowości i miłości dla mnie i mojej rodziny. Proszę o uzdrowienie psychiczne, emocjonalne, jasności umysłu, o uwolnienie z głębokich zranień serca, duszy, dysfunkcji społecznej, izolacji relacji, o prowadzenie przez Ducha Świętego Bożą droga. Panie proszę o łaskę i pomoc, abym wypełniał w całości zamysł Boży, i jeśli zgodne z wolą Bożą -radości z posiadania dzieci. Panie proszę prowadź nas bezpiecznie każdego dnia, abyśmy zaczęli żyć według Słowa Bożego i prowadzenia Ducha Świętego w relacji z Bogiem i Bożą rodziną oraz z dziećmi, z ludźmi, abym wnosił Boże błogosławienie w ich życie na chwałę Bożą w imię Jezusa Chrystusa prowadzące nasze dusze do zbawienia i wiecznego życia z Panem Bogiem i Bożą rodziną. Dziękując z głębi serca za otrzymywane łaski otrzymywane dla całej rodziny, Amen.
Adrian napisał/a 29.09.2020:
Proszę o modlitwę, bo mam beznadziejną sytuację trudną z pracą mieszkaniem i pomoc materialną. Zdrowie, Błogosławieństwo materialne Błogosławieństwo Boże. O dar wiary mocnej stałej. O dobrą żonę. O Uzdrowienie duszy i ciała. O pracę dla Mariana dobrze płatną stałą.
BEATA napisał/a 29.09.2020:
Matko Miłosierdzia proszę w intencji mojej mamy Łucji o zdrowie i potrzebne łaski do wytrwania w cierpieniu jakie przechodzi, Maryjo utul moją mamę, żeby zaznała szczęścia i radości na swoje stare lata, za trud jaki włożyła w wychowanie dzieci, daj Jej radość serca i szczęście. Maryjo módl się za nami.
Ewa napisał/a 27.09.2020:
Proszę o modlitwę w intencji Marty o pomyślne zdanie egzaminów, uwolnienie z nałogu Marka i łaskę wiary dla Marty i Tymona, o dobrego męża i dary Ducha Św. dla Kasi.
anna napisał/a 24.09.2020:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Rozpadło się moje małżeństwo. Mąż zostawił mnie i córkę i wyprowadził się z domu. Czy mogę poprosić o modlitwę i wstawiennictwo za moim małżeństwem, żeby się mąż opamiętał i wrócił do nas. Ja sama nie mogę niczego wyprosić, bo jestem tylko nędznym ziemskim robakiem. Proszę nie przechodzić obojętnie obok mojej prośby. Bardzo chce ratować to małżeństwo. Anna
Andrzej napisał/a 22.09.2020:
Panie Jezu, Duchu Święty i Mamo Boża, błagam jak mogę proszę w intencji Bożego miłosierdzia dla Andrzeja Mielnika i mamy o uzdrowienie z głębokich zranień serca, duszy, psychiki, woli. Panie Boże zmiłuj się nad nami i przemień nas w imieniu Jezusa Chrystusa prowadząc nas do zbawienia, abyśmy mogli dziękować zdrowym sercem, duszą, psychiką i wolą, na chwałę i dziękczynienie Bogu i Bożej rodzinie. Amen. Bóg zapłać.
Beata napisał/a 19.09.2020:
O uzdrowienie relacji w rodzinie Beaty i Mirka, Tomka i Agnieszki. Powrót do życia sakramentalnego dla Stanisławy, Ryszarda, Michała, Tomka i Agnieszki, światło Ducha Św. w podjęciu decyzji zawodowych i życiowych dla Beaty, Mirka, Doroty, Marcina, Michała i Krzysztofa.
Andrzej napisał/a 18.09.2020:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, Z tej strony Andrzej M. Proszę o modlitwę w intencji wiary, nadziei i miłości dla mnie i mojej rodziny, proszę o zdrowie psychiczne, cierpliwości, jasność umysłu, o uwolnienie z głębokich zranień serca, duszy, o mądrości Bożą. Panie proszę o łaskę, abym wypełniał w całości zamysł Boży, o szczęśliwy dar potomstwa i radości z posiadania dzieci, proszę o pomoc spłacenia długów. Panie proszę prowadź nas bezpiecznie każdego dnia, abyśmy zaczęli żyć według Słowa Bożego i prowadzenia Ducha Świętego w relacji z Bogiem i Bożą rodziną oraz z dziećmi, z ludźmi, abym wnosił Boże błogosławieństwo w ich życie na chwałę Bożą w imię Jezusa Chrystusa, Proszę o modlitwę w intencji zbawienia dusz czyśćcowych, o błogosławieństwo Boże dla mnie i dla każdej osoby, którą spotkam w swoim życiu. Bóg zapłać za modlitwy. Dziękując za otrzymywane łaski każdego dnia dla mnie i moich bliźnich, Ufamy Bogu! Niech Bogu będzie wszelka chwała i dziękczynienie Bogu i Bożej rodzinie, wiary, nadziei i miłości. Jezus Chrystus drogą i naszym życiem, Amen. Bóg zapłać!
Violetta napisał/a 14.09.2020:
Proszę o modlitwę za naszego syna, aby znalazł pracę, która da mu satysfakcję. O błogosławieństwo dobrej żony, założenia rodziny i radości z posiadania dzieci.
Jolanta napisał/a 6.09.2020:
Proszę o modlitwę o łaskę wiary dla moich dzieci i męża o łaskę sakramentalnych związków dla dzieci, o łaskę uzdrowienia ze schizofrenii dla Adama i błogosławieństwo dla Edwarda oraz błogosławieństwo dla całej rodziny oraz opiekę Matki Najświętszej. Bóg zapłać
Anna napisał/a 5.09.2020:
Proszę o modlitwę o dobrego męża, o błogosławieństwo założenia rodziny i zdrowe dzieci.
Beata napisał/a 3.09.2020:
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę wiary dla mojego syna.
Adrian napisał/a 3.09.2020:
Proszę o modlitwę o pracę dobrą w Londynie. Błogosławieństwo materialne. O cud spłacenia długów. O dobrych ludzi, którzy mogą mnie pomóc materialnie. O zdrowie, siły, cierpliwości, jasność umysłu, mądrości Bożą, rozum Boży. O dobrą żonę.
Piotr napisał/a 3.09.2020:
O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny.
Janina napisał/a 29.08.2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej i skomplikowanej sytuacji związanej z córką w rodzinie mojej przyjaciółki Alicji. Niech wygra dobro dziecka, a nie bezduszne przepisy. Niech córka wróci do naprawdę kochających Ją rodziców oraz brata.
Wiesława napisał/a 27.08.2020:
Proszę o potrzebne łaski dla syna i jego narzeczonej na nowej drodze życia oraz o ulgę w chorobie.
Artur napisał/a 27.08.2020:
Proszę o modlitwę o łaskę potomstwa dla mnie i mojej żony.
Grażyna napisał/a 26.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji wiary, nadziei i miłości w mojej rodzinie, zdrowie psychiczne dla mojego męża Grzegorza i relacje pełne wzajemnego szacunku i troski o siebie nawzajem.
Adam napisał/a 25.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Józefa, u którego ostatnio wykryto nowotwór wątroby i jelita grubego z przerzutami. Prośmy Ducha Świętego, aby uzdrowił jego duszę i ciało. Wyleczył to co chore i nowotworowe w jego ciele i dał mu siłę do walki z chorobą. Bóg Zapłać za modlitwę. Syn Adam
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.