Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
692 wpisy.
Jacek napisał/a 11.08.2020:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, Z tej strony Jacek R. Mam gorącą prośbę, prosząc o modlitwę za mojego starszego o 10 lat brata Marka. Nie żyje w zgodzie z Bogiem, od dłuższego czasu pogrążony jest w nałogu od którego nie może się uwolnić. Podjął krótką walkę, po której się poddał i stwierdził, że jednak dobrze mu z tym. Nie chce podjąć już żadnej walki. Jest samotny, pracuje wyjeżdżając do Niemiec i tam jak przypuszczam również zażywa używek ze współlokatorami. Zjeżdża na dwa dni co 2-3 miesiące – nie widzimy go za często. Jesteśmy bezradni, pozostaje nam tylko modlitwa. Mam jeszcze zamiar udać się do terapeuty, by mógł nas nakierować i opowiedzieć o pojęciu współuzależnienia rodzinnego. Od zawsze żył jakby Boga nie było, oprócz alkoholu od niedawna dowiadujemy się o narkotykach, widać to po nim – zmienił się jego sposób bycia. Oprócz narkotyków, nie omieszkiwał korzystać z usług „publicznych”. Bardzo zagubiony człowiek, nieszczęśliwy. W sumie mam czworo rodzeństwa, pół na pół jeśli chodzi o kwestie wiary. Jeden z nich, Jakub jest jeszcze klerykiem, w drodze do ślubów wieczystych, który też kilka razy doznał nieprzyjemnych sytuacji ze strony Marka. Nasze stosunki może i nie są złe, w końcu jesteśmy braćmi, ale jest to drażniące dla Marka, kiedy tematy schodzą na kwestie wiary. Proszę bardzo o modlitwę za obydwu braci: Przemka (również nie przekonują go kwestie wiary żyjąc w związku partnerskim. Choć tu sytuacja nie jest tak dramatyczna), ale w szczególności za Marka. Są z innego małżeństwa od innego ojca, który im zmarł. Czy Wasz zakon potrzebuje może modlitwy w jakiejś konkretnej intencji? Rozumiem, że i Wy wzmagacie się z trudami duszy i ciała. Dlatego chciałbym również i Ja zapewnić o mojej modlitwie za Was. Czy jest coś co mogę zrobić? Na pewno nie zostawię Was bez modlitwy. J. Z Panem Bogiem + Jacek R.
Agnieszka napisał/a 11.08.2020:
Szczęść Boże, proszę o łaski potrzebne dla całej mojej rodziny i miłość w niej i opiekę Matki Bożej, o wierzącego męża, proszę o poprawę relacji między moim tatą a bratem.
Maria napisał/a 11.08.2020:
Szczęść Boże, Proszę o modlitwą za syna Michała: "Jezu miłosierny błagam Cię o wszelkie łaski dla syna Michała. Pomóż mu rozwiązać jego problemy. Ratuj go. Pomóż mu ustabilizować jego życie, Jezu miłosierny ufam Tobie". Bóg zapłać Siostrom za wsparcie modlitewne. Pozdrawiam Maria
Konstancja napisał/a 11.08.2020:
Prośba o modlitwę w intencji nawrócenia kuzynów
Alicja napisał/a 11.08.2020:
Drogie Siostry! Zwracam się do Was z gorącą prośba o modlitwę w intencji Franciszka i Janusza o rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji życiowej oraz o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla nich. Proszę również o modlitwę w intencji mojej rodziny o światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej. Bóg zapłać. Ala
Iwona napisał/a 11.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, z prośbą o wszystkie potrzebne łaski dla mnie i dla męża. Proszę również o modlitwę za moje dzieci, jedno jest z nami, a drugie w niebie.
Zofia napisał/a 11.08.2020:
Szczęść Boże, proszę o modlitwę za mnie o łaskę czynienia woli Bożej i odczytywania jej oraz potrzebne łaski do zbawienia dla całej mojej rodziny.
Bożena napisał/a 11.08.2020:
Za rodzinę Bożeny i Zygmunta - podziękowanie za 35 lat małżeństwa, o wiarę, o przemianę i nawrócenia za Danielę i Arka o łaskę Sakramentu Małżeństwa, o łaskę Chrztu Św. dla Eryka i Emilii, Krzyśka i Marka o bogobojne żony i wnuki, a dla mnie o łaskę zdrowia. Mama.
WeroNika napisał/a 11.08.2020:
Proszę o modlitwę - o pracę dla syna i ułożenie jego życia zgodnie z wolą Boga.
Alicja napisał/a 11.08.2020:
O życie wieczne dla Bogdana.
Brygida napisał/a 11.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji zbawienia dusz czyśćcowych, o łaskę uzdrowienia mojego syna, mamy i brata, o błogosławieństwo Boże dla mnie i mojej rodziny. Bóg zapłać!
Zbigniew napisał/a 11.08.2020:
Dziękując za otrzymywane łaski proszę szczególnie o zdrowie dla żony Lidii oraz wszelkie potrzebne łaski na każdy dzień dla całej rodziny, a także o mądrość i rozum w podejmowaniu ważnych decyzji.
Magdalena napisał/a 11.08.2020:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji miłości w naszej rodzinie, zdrowia i znalezienia właściwej drogi zawodowej.
Jacek napisał/a 11.08.2020:
Proszę o nawrócenie dzieci naszych Błażeja i Eweliny o odrzucenie problemów alkoholowych Żony, dla mnie o dar pokory, miłości, postu. Dziękuję za wszystko co otrzymujemy każdego dnia od ukochanej Matuchny i proszę o łaski na każdy dzień naszego ziemskiego pielgrzymowania. Jacek
Katarzyna napisał/a 11.08.2020:
Proszę o modlitwę za mojego syna Przemka, aby wytrwał w trzeźwości i nie schodził z drogi prawdy. Szczęść Boże.
Malgorzata napisał/a 11.08.2020:
Szczęść Boże, Proszę o modlitwę za młodych Małżonków Kaspra i Izę w ich 1 rocznicę Ślubu, prosząc o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej i o szczęśliwy dar Potomstwa, błogosław im Panie. Z Bogiem M. Kuczyńska
Grazyna napisał/a 11.08.2020:
Szczęść Boże! Wiedząc i wierząc, że wszystko jest możliwe u Boga, proszę siostry o modlitwy w intencji uzdrowienia mojej bratowej Zofii. Jest w mocno zaawansowanym stanie raka. Ma być wypisana ze szpitala pod opiekę rodziny i hospicjum. Ufamy Bogu! Niech Bogu będzie wszelka chwała i dziękczynienie! Bóg zapłać!
Ewa napisał/a 10.08.2020:
Szczęść Boże! Proszę siostry o modlitwę w intencji Konrada - o kontynuację jego nawrócenia, by nie zszedł z drogi na którą wkroczył, by ułuda tego świata nie zasłoniła mu oczu na Bożą Prawdę i o Chrzest dla jego obu córeczek Julii i Marii; Konrad żyje w małżeństwie z buddystką -Japonką - więc duchowo sytuacja niełatwa. Dziękuję. Ewa M.
Marina napisał/a 10.08.2020:
Drogie Siostry, bardzo proszę Was o modlitwę za moją rodzinę. My z mężem jesteśmy małżeństwem od 12 lat, mamy troje bardzo aktywnych i wspaniałych dzieci. Trwam obecnie w modlitwie do Pana, prosząc Go o nasz własny dom, z dobrym sąsiedztwem. Bardzo byśmy chcieli stworzyć nasze chrześcijańskie osiedle, jak Pan Bóg pozwoli. Nasze dzieci potrzebują przestrzeni, podwórka, a ja marzę o ogrodzie warzywnym i sadzie. Dziękuję serdecznie za otwarte serca. Niech Was, drogie Siostry i Wasze dzieła błogosławi Pan. Marina
Dorota napisał/a 10.08.2020:
Proszę o modlitwę w sprawie pozytywnej decyzji urzędników w sprawie przekazania placu na budowę parkingu oraz łaskę rozbudowy mojej placówki dla uczniów niepełnosprawnych jeśli to jest zgodne z Wolą Bożą.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.