Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
742 wpisy.
Piotr napisał/a 25.08.2020:
O moje nawrócenie, o uzdrowienie.
ALEKSANDRA napisał/a 25.08.2020:
Proszę o modlitwę o jedność w rodzinie, łaskę wiary dla brata oraz wyzdrowienie i wytrwałość w spełnianiu powołania dla mnie. Bóg zapłać!
Halina napisał/a 24.08.2020:
Proszę o modlitwę o łaskę wiary dla moich dzieci, o łaskę świętości życia dla mojej córki Wioletty, a dla mnie o łaskę cierpliwości.
Joanna napisał/a 23.08.2020:
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie Joanny z bardzo poważnej alergii zagrażającej jej życiu, o możliwość wychowania córki oraz uporządkowanie spraw formalnych z Wojciechem. Bóg zapłać.
Adrian napisał/a 22.08.2020:
Św. Janie Pawle II proszę o łaskę rozeznania powołania. O zdrowie, siły, cierpliwości, jasność umysłu. O dobrze płatną pracę stałą. O dobrą żonę.
Dariusz napisał/a 21.08.2020:
Proszę w mojej intencji, bym w nowej pracy, jako katecheta, wypełnił w całości zamysł Boży.
Krystyna napisał/a 20.08.2020:
Podziękowanie za otrzymane łaski oraz prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla moich rodziców, całej rodziny i świętość życia dla córki Edyty. Proszę też o modlitwę w intencji nawrócenia mojego brata. Bóg zapłać za modlitwę.
Maria napisał/a 20.08.2020:
Podziękowanie za otrzymane łaski i zdrowie prosząc o dalszą opiekę Bożą i MB Nieustającej Pomocy dla Marii, jej dzieci, wnuków i prawnuków. Bóg zapłać za modlitwę.
Bernard napisał/a 20.08.2020:
Proszę o modlitwę o nawrócenie Piotrka i Natalii oraz o chrzest dla Janka i Karola. Druga intencja o potomstwo dla Łukasza i Agnieszki.
Andrzej napisał/a 19.08.2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej ciężko chorej siostry Cecylii oraz w intencji mojego syna Grzegorza, aby uwolnił się od patologicznego zbieractwa i uporządkował swoje życie.
Adam napisał/a 19.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji: o zdrowie dla Moich Rodziców Czesławy i Ryszarda
Sylwia napisał/a 19.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Donaty. O uzdrowienie ją z nowotworu. O wyjście z sytuacji w jakiej się znalazła. Bóg zapłać.
Aldona napisał/a 19.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojej teściowej i mamy o uzdrowienie z chorób psychicznych.
RENATA napisał/a 18.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji S. Janiny Ziarno z okazji jej urodzin, prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę MB, w intencji całej mojej rodziny oraz za Siostry, o opiekę św. Benedykta oraz o pomyślność w realizacji ich planów. Bóg zapłać za modlitwę.
Adam napisał/a 18.08.2020:
Proszę o łaskę nawrócenia na wiarę katolicką i porzucenia praktyk okultystycznych dla Kazimierza i zgodę i miłość w jego rodzinie.
Elwira napisał/a 17.08.2020:
Proszę o szturm do nieba za córkę Katarzynę o łaskę wiary, nadziei i siły za wstawiennictwem św. Charbela, św. Józefa i św. Magdaleny oraz za moje wnuczki, które były zięć wywiózł do Niemiec, aby Bóg usłyszał nasze wołanie i cierpienie i pozwolił im wrócić do domu.
Tomasz napisał/a 17.08.2020:
Proszę o wiarę dla synów Jakuba i Pawła. O miłość w rodzinie. O zdrowie dla Pawła, o uzdrowienie z choroby nowotworowej.
Ewa napisał/a 13.08.2020:
Proszę o modlitwę w intencji: o zdrowie, opiekę Matki Bożej, błogosławieństwo Boże oraz dary Ducha Świętego na nowy rok szkolny.
Tomasz napisał/a 13.08.2020:
O wyjście z nałogu i opiekę nad moją rodziną.
Renata napisał/a 13.08.2020:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa, nawrócenie mojego męża oraz o opiekę Matki Bożej dla całej naszej rodziny. Bóg zapłać.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.