Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
376 wpisów.
Danuta napisał/a 1.02.2019:
Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg czekającej mnie operacji.
Daniel napisał/a 1.02.2019:
Proszę o zdrowie psychiczne, fizyczne i uwolnienie od złego ducha.
Marian napisał/a 1.02.2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojej zmarłej żony Violetty i moich zmarłych rodziców: Marii i Alojzego oraz moich synów i ich żon: aby Bóg gościł w ich sercach i prowadził ich ku wiecznemu zbawieniu. Amen
Irena napisał/a 30.01.2019:
O nawrócenie moich synów. O sakrament małżeństwa dla ich związków i katolickie wychowywanie wnuczki.
Urszula napisał/a 30.01.2019:
O nawrócenie Magdy i Marka oraz silną wiarę dla ich syna.
Zbigniew napisał/a 30.01.2019:
Proszę siostry o modlitwę w intencji mojej córki Zosi, za jej wyjście z depresji i za jej powrót do wiary.
Sławomira napisał/a 22.01.2019:
Bardzo proszę o modlitwę za Włodka, o jego uwolnienie z nałogu, o zdrowie dla niego i o pracę.
Radek napisał/a 20.01.2019:
Błagam o modlitwę o cud uratowania mojego małżeństwa z Marzeną, które po ludzku już umarło. O uwolnienie mojej żony od kochanka i od wszelkich związań demonicznych i o dochowanie przysięgi małżeńskiej.
Edyta napisał/a 19.01.2019:
Drogie siostry, proszę o łaski potrzebne dla mojej rodziny szczególnie o zgodę i miłość, a córkę Gabrysię niech Matka Miłosierna strzeże i chroni od złego, by wzrastała w łasce Bożej.
Beata napisał/a 9.01.2019:
Drogie Siostry, bardzo dziękuję za dotychczasowe modlitwy i proszę o modlitwę za zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Bóg zapłać!
Ania napisał/a 3.01.2019:
Proszę o modlitwę w intencji Syna Karola i Synowej Agaty. Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby połączył ich na nowo, odrodził i uzdrowił ich małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia i przebaczenia dla nich, aby potrafili odnaleźć światło w ciemności. Proszę również o Błogosławieństwo Boże dla Irki, Patryka i ich poczętego dzieciątka. Bóg zapłać za modlitwę!
Sławomira napisał/a 31.12.2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nałogu i choroby Włodka oraz o łaskę wiary dla Ani, Antoniego i Marcina.
Małgorzata napisał/a 23.12.2018:
Proszę o modlitwę za mnie, by dane było mi zakochać się z wzajemnością i założyć katolicką kochającą się rodzinę, o taką samą modlitwę proszę dla Soni, oraz w intencji, by Tomasz i Piotr się nawrócili na wiarę i by Ania została matką.
Krzysztof napisał/a 20.12.2018:
O uzdrowienie i w intencjach Bogu wiadomych
Justyna napisał/a 19.12.2018:
Szczęść Boże O nawrócenie Józefa, Miłosza, Czesława o trzeźwość dla Ireneusza. O zdrowie dla Bogumiły, moje, Stanisława i , Bóg zapłać.
MARIA napisał/a 18.12.2018:
Drogie Siostry, Bardzo proszę o modlitwę o zgodę i wzajemne przebaczenie dla moich dzieci Patrycji i Krzysia, niech Duch Święty natchnie ich i oświeci, połamie ich serca, aby nie pałały złością i nienawiścią. Mateczko Kochana, wstawiaj się u Syna za nimi. Błagam Was o modlitwę. Cierpiąca matka Zostańcie z Bogiem Maria ze Szczecina
Maria napisał/a 18.12.2018:
Drogie siostry, proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę (więzi nie są w dobrym stanie z rożnych przyczyn), potrzeba nam wzajemnego zrozumienia, ale i też uwolnienia nas od presji, bo emigracja i życie w Kanadzie łatwym nie jest. Proszę o dar nawrócenia, głębokiej osobistej modlitwy i uwolnienie mnie i mojej rodziny oraz ludzi, którzy mogą mieć takie życzenia, aby moje małżeństwo przestało istnieć. Proszę także, abym i ja mogła być wolna od wszelkich pokus szatańskich i wytrwała w dobrym naprzeciw trudnościom. Drogie siostry powierzcie mnie, męża, dzieci i wnuki oraz nasz dom I miejsce pracy PONOWNIE Św. Benedyktowi. Bóg zapłać.
Adam napisał/a 18.12.2018:
- W intencji pomocy w realizowanym przeze mnie, całym sakramencie pokuty z całego życia, - W intencji przedłożenia przeze mnie dóbr niebieskich, ponad dobra tego świata.
Karolina napisał/a 17.12.2018:
Proszę o modlitwę o naprawienie związku, o przemianę myśli Marcina, otwarcie jego serca na moją osobę. Aby Pan Bóg jeszcze raz połączył nasze drogi. Bóg zapłać
Jarosław napisał/a 17.12.2018:
Proszę o powrót do zdrowia mojego ojca Jerzego i o łaski potrzebne do zbawienia jego duszy.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.