Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy tę Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wpisz tutaj swoją intencję

Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
345 wpisów.
Wojciech napisał/a 14.12.2018:
Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę dobrego Boga o uwolnienie od udręczeń.
Mateusz napisał/a 14.12.2018:
Czcigodne Siostry ! Bardzo proszę Siostry o umocnienie w cierpieniu duszy i ciała, oraz wytrwanie w Świętej Katolickiej Wierze i Boże Światło w codziennych działaniach. Proście o łaskę dostrzegania najmniejszego dobra w moim życiu. Szczęść Wam Boże ! mgr farmacji Mateusz Danielczyk
anna nowogrodzka-patryarcha napisał/a 14.12.2018:
Kochane Siostry, módlcie się za mnie, abym przebaczyła mojej matce, dopóki jesteśmy w drodze... Bóg zapłać
Jan napisał/a 14.12.2018:
Dla dziecka; o zdrowie i prawidłowy rozwój pod sercem córki Katarzyny oraz szczęśliwe rozwiązanie i późniejszy rozwój oraz jego mamy i całej ich rodziny, proszą dziadkowie Bożena i Jan
Bożena napisał/a 14.12.2018:
W intencji mojego zmarłego męża Bogusława - oby miłosierny Bóg zlitował się nad nim i przyjął go do Swojego Królestwa.
Łukasz napisał/a 13.12.2018:
Proszę o łaski dla: dusz czyśćcowych, nawrócenia grzeszników, kościoła Chrystusowego, mojej rodziny, mnie: łaski pracy i miłości Weroniki M. Bóg zapłać.
Agata napisał/a 13.12.2018:
Proszę o modlitwę o pojednanie w mojej rodzinie między ciocią, a jej siostrami i braćmi. O nawrócenie dla Marcina i Jowity oraz Rafała i Haliny.
Krzysztof napisał/a 13.12.2018:
Proszę o modlitwę o wyzdrowienie Anny
Jolanta napisał/a 13.12.2018:
Proszę o modlitwę w intencji zmarłych moich rodziców i teściów, o ich zbawienie. Wszelkich łask Bożych życzę i niech Was Bóg błogosławi, Jolanta.
Małgorzata napisał/a 13.12.2018:
Proszę Was bardzo Kochane siostry o modlitwę za mnie, o opatrzność Bożą nade mną, bardzo jej potrzebuję. Bóg zapłać z góry za modlitwę Życzę osiągnięcia celu, sama pracuję w przedszkolu.
ANDRZEJ napisał/a 13.12.2018:
O PODJĘCIE DOBREJ PRACY, KTÓRA ZAPEWNIŁABY GODNY BYT MOJEJ RODZINIE. PROSZĘ MATKĘ BOŻĄ.
Dariusz napisał/a 13.12.2018:
Za mnie i za moją żonę, o rozwiązanie problemów związanych z budową naszego domu, o uczciwych wykonawców, o błogosławieństwo i prowadzenie Pana Boga w naszym codziennym życiu.
Małgorzata napisał/a 12.12.2018:
O Miłosierdzie Boże i cud uzdrowienia dla Katarzyny .
Piotr napisał/a 12.12.2018:
Proszę o łaskę przebaczenia dla mojej szwagierki Lucyny
Iwona i Michał napisał/a 7.12.2018:
Siostra mojego męża Kasia w związku z aferą KNF i Skok-ami mimo, że uczciwie wykonuje swoją pracę może trafić do aresztu. Jest w ciężkim stanie psychicznym. Prosimy o modlitwę za nią. O nadzieję i ufność w Boże Miłosierdzie dla niej. Prosimy również o potrzebne łaski dla jej męża Pawła i ich syna Michała. Dziękujemy. W ramach podziękowań na ręce Sióstr złożyliśmy ofiarę 100 zł ( na budowę przedszkola) Z darem pamięci w modlitwie Iwona i Michał Kret
Michał napisał/a 4.12.2018:
Drogie Siostry, Wasze powołanie jest wspaniałe! Niech Bóg Wam błogosławi! Uproście zbawienie bliskim zmarłym z mojej rodziny, błagam o zdrowie dla rodziców, całej rodziny; o dobrą pracę, radość życia i pasję dla żony, o udaną maturę dla córki i odpowiedni wybór studiów (wkrótce także i dla syna); o rozwój duchowy, rozwój ich talentów, o dobrych, świętych małżonków dla nich i łaski na całe życie. Boże, byśmy nigdy nie stracili wiary! Proszę także o piękny dom w górach i jedność naszego małżeństwa. Dziękuję za to, co już mam!
Paweł napisał/a 1.12.2018:
Chciałbym podziękować Bogu za to, że wyrwał mnie z nałogu pornografii, o którą to intencje prosiłem przez wstawiennictwo sióstr. Chciałbym prosić o umocnienie i wzrost w dobrym. Chciałbym także prosić o to, żebym został przyjęty do nowej pracy, jeśli jest to Wolą Bożą. Przez wiarę pragnę już za tę pracę podziękować i prosić o to, żebym miał dobre relacje z ludźmi, z którymi będę tam pracował.
Marcin napisał/a 1.12.2018:
O zdrowie dla przyjaciela Adasia
Ola napisał/a 27.11.2018:
Proszę o modlitwę za moją Córkę, która dziś kończy 6 lat. Dziękujemy Matko Nieustającej Pomocy za opiekę. Prosimy o dar spokoju dla Gabrysi, by zrzuciła z siebie strach i lęk jaki przeżywaliśmy przed Jej narodzinami. By mogła spokojnie spać i być radosną, kochaną dziewczynką. Proszę o modlitwę za uzdrowienie Jej myśli, by czuła się bezpiecznie, kochana i akceptowana. Proszę również o modlitwę za Agatkę, by była tak wspaniała jak jest teraz.
Tomasz napisał/a 23.11.2018:
W intencji pomyślnego rozwiązania problemów zawodowych
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.