Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy tę Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wpisz tutaj swoją intencję

Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
360 wpisów.
Maria napisał/a 18.12.2018:
Drogie siostry, proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę (więzi nie są w dobrym stanie z rożnych przyczyn), potrzeba nam wzajemnego zrozumienia, ale i też uwolnienia nas od presji, bo emigracja i życie w Kanadzie łatwym nie jest. Proszę o dar nawrócenia, głębokiej osobistej modlitwy i uwolnienie mnie i mojej rodziny oraz ludzi, którzy mogą mieć takie życzenia, aby moje małżeństwo przestało istnieć. Proszę także, abym i ja mogła być wolna od wszelkich pokus szatańskich i wytrwała w dobrym naprzeciw trudnościom. Drogie siostry powierzcie mnie, męża, dzieci i wnuki oraz nasz dom I miejsce pracy PONOWNIE Św. Benedyktowi. Bóg zapłać.
Adam napisał/a 18.12.2018:
- W intencji pomocy w realizowanym przeze mnie, całym sakramencie pokuty z całego życia, - W intencji przedłożenia przeze mnie dóbr niebieskich, ponad dobra tego świata.
Karolina napisał/a 17.12.2018:
Proszę o modlitwę o naprawienie związku, o przemianę myśli Marcina, otwarcie jego serca na moją osobę. Aby Pan Bóg jeszcze raz połączył nasze drogi. Bóg zapłać
Jarosław napisał/a 17.12.2018:
Proszę o powrót do zdrowia mojego ojca Jerzego i o łaski potrzebne do zbawienia jego duszy.
Beata napisał/a 17.12.2018:
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Drogie Siostrzyczki, bardzo proszę o modlitwę za duszyczki w czyśćcu cierpiące, szczególnie te opuszczone, za które nikt się nie modli o łaskę zbawienia; Za duchowieństwo polskie, o łaskę natchnienia Ducha Swiętego i Opiekę Njaświętszej Marii Panny; Za grzeszników, osoby kuszone i dręczone przez złego ducha o łaskę nawrócenia, dobrej spowiedzi i powrotu na drogę wiary. Bóg Zapłać!
Maria napisał/a 17.12.2018:
Proszę o modlitwę w intencji daru rodzicielstwa dla Magdy i Piotra. Bóg zapłać
Teresa napisał/a 17.12.2018:
Proszę o modlitwę w intencji Katarzyny - o nawrócenie i Andrzeja - o uzdrowienie z choroby alkoholowej, a także o opiekę Bożą dla ich dzieci
Jakub napisał/a 16.12.2018:
Proszę o modlitwę, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Helena napisał/a 16.12.2018:
O uzdrowienie Leszka zgodnie z Wolą Bożą, o łaskę spowiedzi dla Małgosi, o nawrócenie, uwolnienie z nałogów zniewoleń. Bóg zapłać.
Renata napisał/a 16.12.2018:
Proszę o modlitwę w intencji: o pomyślne wyjście z długów. Bóg zapłać, prosi Renata.
Andrzej napisał/a 15.12.2018:
Drogie siostry w Chrystusie Panu Zbawicielu, proszę o modlitwę, abym był wzorowym mężem i ojcem mojej rodziny.
Irena napisał/a 14.12.2018:
Bardzo proszę o modlitwę o nawrócenie moich synów i ich najbliższych. Proszę o sakrament małżeństwa dla syna Michała i uporządkowanie spraw osobistych przez syna Emila. Prosi mama.
Kamil napisał/a 14.12.2018:
Drogie Siostry. Proszę wspierajcie modlitwą naszą ojczyznę, by Polska wytrwała w wierze katolickiej, byśmy się nie dali zwieść pustym ideologiom genderyzmu oraz źle rozumianej tolerancji, która obecnie jest promowana jako przyzwalanie na wszystko (A wiadomo, że osoby o innych poglądach powinno się szanować i cenić jako osoby ludzkie, ale trzeba w pewnych sytuacjach umieć wyrazić swój sprzeciw). Polskę katolicką, a nie laicką, zachowaj nam Panie.
MARIUSZ napisał/a 14.12.2018:
Proszę o szturm modlitewny za mnie. Za jakieś moje grzeszne węzły, które mnie wiążą i nic mi nie wychodzi. Za sprzedanie w dobrej cenie pola na to przeznaczone i wybudowanie domu dla rodziny. Mieszkamy w wynajętym domu od prawie 11 lat, jest ciasny - 3 dzieci i rodzice, mamy działkę i pozwolenie na budowę. Dziękuję.
adam napisał/a 14.12.2018:
O ŁASKĘ WIECZNEGO ZBAWIENIA DLA ANI PRZYBYLSKIEJ I GABRIELI KOWNACKIEJ ORAZ ZA KOREĘ PÓŁNOCNĄ
Wojciech napisał/a 14.12.2018:
Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę dobrego Boga o uwolnienie od udręczeń.
Mateusz napisał/a 14.12.2018:
Czcigodne Siostry ! Bardzo proszę Siostry o umocnienie w cierpieniu duszy i ciała, oraz wytrwanie w Świętej Katolickiej Wierze i Boże Światło w codziennych działaniach. Proście o łaskę dostrzegania najmniejszego dobra w moim życiu. Szczęść Wam Boże ! mgr farmacji Mateusz Danielczyk
anna nowogrodzka-patryarcha napisał/a 14.12.2018:
Kochane Siostry, módlcie się za mnie, abym przebaczyła mojej matce, dopóki jesteśmy w drodze... Bóg zapłać
Jan napisał/a 14.12.2018:
Dla dziecka; o zdrowie i prawidłowy rozwój pod sercem córki Katarzyny oraz szczęśliwe rozwiązanie i późniejszy rozwój oraz jego mamy i całej ich rodziny, proszą dziadkowie Bożena i Jan
Bożena napisał/a 14.12.2018:
W intencji mojego zmarłego męża Bogusława - oby miłosierny Bóg zlitował się nad nim i przyjął go do Swojego Królestwa.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.