Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
527 wpisów.
Adrian napisał/a 26.02.2020:
Proszę o dar miłości, umiejętności do pracy, do nauki języków.
Wiktoria napisał/a 24.02.2020:
Proszę o modlitwę za chorą Babcię, która w szpitalu walczy o życie.
RENATA napisał/a 20.02.2020:
Proszę o modlitwę w mojej intencji z okazji urodzin prosząc o łaskę zdrowia, pobożności, błogosławieństwa, opiekę Bożą i Matki Bożej na dalsze lata życia. Bóg zapłać.
Maria napisał/a 20.02.2020:
Do M.B. Nieustającej Pomocy o Bożą opiekę prosząc o modlitwę jako podziękowanie i dalszą opiekę dla córki Renaty z okazji 60-tej rocznicy urodzin. Prosi mama.
Karol napisał/a 12.02.2020:
O Miłosierdzie Boże i Radość Życia w Królestwie Niebieskim, dla: Ś.P. Marianna Sendek, Kazimierz Sendek, Zbysio Kazio Sendek, Tadeusz Sendek, Janina Sendek, Antoni Sendek, Maria Lisowska, Władysław Lisowski, Zdzisław Lisowski, Zbigniew Pisany, Roman Trojanowski,Władysława Bugajska, Władysław Bugajski, Zdzisław Bugajski, Piotr Zawadzki,ks. Stanisław Bugajski, Grażyna Wójcik, Janusz Wójcik, Zofia Różalska, Bronisława Trela, Jan Trela, Adolf Trela, Piotr Trela, Ryszard Piętak, Alicja Piętak, Waldemar Wybraniec, Helena Kmieć, Andrzej Sakra, Krzysztof Kot, Genowefa Wójcik, Ludwik Wójcik, Marian Gonciarz, Marianna Kowalska, Hanna Jaśkowska, Stanisław Wójcik, Leon Sabatowski, Stanisław Jas, Leszek Wójcik, Stanisława Majewska, Andrzej Kozieja, Krzysztof Jas, Janusz Jas, Danuta Wierzbicka, Maria Paszewska, ks. Józef Zbroszczyk, ks. Daniel Jarosiński, ks. Edward Skotnicki, ks. Edward Panek, Danuta Żyła, Anna Papież, ks. Jan Rydz, ks. Andrzej Wróblewski, ks. Józef Doniec, Piotr Szczerski, Jerzy Kukuła, Franciszek Wójcik, Antoni Snochowski, Alicja Odo, Józef Moskal.
Karol napisał/a 6.02.2020:
Intencje: 1/ O zniknięcie złogu (kamyczka) o wielkości 4 mm u Karola Wójcik; 2/ o zdrowe serce i wątrobę Karola; 3/ o zdrowe oczy, zdrowy wzrok i chodzenie bez okularów Karola Wójcik; 4/ o dużo dobrych przyjaciół dla Karola Wójcik; 5/ o dobą żonę, pod każdym względem i na każdym poziomie, a co za tym idzie szczęśliwe, spełnione małżeństwo dla Karola; 6/ o dobry klimat w pracy; o dobrą stałą pracę dla Karola.
Piotr napisał/a 2.02.2020:
W intencji uzdrowienia Piotra z ciężkiej choroby.
marek napisał/a 2.02.2020:
O nawrócenie i przemianę serca dla Marka
Paulina napisał/a 29.01.2020:
Boże, błagam Ciebie o cud zdrowia dla mnie, uzdrów mnie z wszystkich chorób fizycznych i psychicznych. Proszę Ciebie także o dobra materialne.
Beata napisał/a 21.01.2020:
Bardzo proszę o modlitwę o otwarcie się mojego syna na Miłość Bożą oraz o pozbycie się jego uciążliwego problemu zdrowotnego.
Sławomira napisał/a 10.01.2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do pierwotnej jedności małżeńskiej Anny i Antoniego.
Krystyna Skudlarska napisał/a 31.12.2019:
Prośba modlitewna: O doświadczenie Bożej Miłości; O spotkanie z Jezusem w bliskości; O wiarę, a nie jej negowanie; O oparcie życia na Jezusie Chrystusie; O uwolnienie od nieuporządkowanych przywiązań dla mojego syna Piotra. Mama Krystyna
Agnieszka napisał/a 27.12.2019:
O łaskę uzdrowienia i umocnienia dla ks. Marcina.
Piotr napisał/a 23.12.2019:
Dziękuje za wszystkie łaski mi wyświadczone od dobrego Boga Ojca i proszę o modlitwę w intencji zawarcia sakramentu małżeństwa dla Lidki i Klaudii
Mateusz napisał/a 22.12.2019:
Proszę o dar dobrej, pobożnej, kochającej żony.
małgorzata napisał/a 18.12.2019:
O chrzest dla Michała.
Maria napisał/a 15.12.2019:
Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za kolejny przeżyty rok prosząc o dalszą opiekę i zdrowie dla Marii.
Jan napisał/a 15.12.2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia syna z choroby nowotworowej
Monika napisał/a 13.12.2019:
O zbawienie dusz moich rodziców Tadeusza i Czesławy, syna Patryka, wnuczki Karoliny, brata Piotra i bratowej Anny, córki chrzestnej Aleksandry, Piotra, Justyny, Dawida i mojej. Proszę też o modlitwę w intencji odnalezienia powołania i dobrej pracy dla mnie, oraz o ochronę Bożą wszystkich dzieci przed deprawacją. Z Panem Bogiem.
STANISŁAW napisał/a 9.12.2019:
Proszę o modlitwę: O umocnienie w kapłaństwie dla księdza Michała.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.