Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wypełnij poniższy formularz.

Wszystkie Twoje prośby obejmujemy CODZIENNĄ MODLITWĄ

Jeśli chcesz nam pomóc w dokończeniu budowy katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu
możesz to uczynić składając DAR SERCA

W  intencjach Darczyńców odprawiane są Wieczyste Msze Święte w Klasztorze Ojców Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz Eucharystia w każdy I piątek miesiąca w jarosławskim Opactwie.


Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
571 wpisów.
Gosia napisał/a 19.04.2020:
Proszę w intencji oddalenia pandemii koronawirusa, o zdrowie dla zarażonych, o zdrowie i siły dla osób ze służb medycznych i porządkowych, o pokój w Ojczyźnie oraz o podjęcie jak najszybciej decyzji o zawarciu sakramentu małżeństwa dla żyjących w związkach niesakramentalnych, szczególnie dla Agi i Kamila.
ewa napisał/a 19.04.2020:
Proszę o modlitwę za szczęśliwe rozwiązanie dla synowej Aleksandry i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
Tomasz napisał/a 19.04.2020:
Powierzam siebie, żonę i trójkę dzieci Jezusowi, Matce Najświętszej i św. Józefowi. Proszę dla naszej rodziny o dar żywej wiary, pełnienia Woli Bożej, radości, opieki Bożej oraz łaskę nieba. Proszę również o nawrócenie grzeszników, dusze czyśćcowe i Ojczyznę naszą.
Maria De Lima napisał/a 19.04.2020:
Za odejście koronawirusa oraz za wszystkie dusze zmarłe na tego wirusa lub zmarłe w jego czasie, o wieczny odpoczynek dla nich.
Sebastian napisał/a 19.04.2020:
Proszę o modlitwę, bym umiał wybaczyć z serca.
Zofia napisał/a 19.04.2020:
Proszę o modlitwę w intencji mojego wnuka Bernarda i jego narzeczonej Alicji oraz o opiekę Matki Bożej nad moją rodziną. Bóg zapłać.
Piotr napisał/a 19.04.2020:
Boże, Ojcze Niebieski, ulituj się nad nami, biednymi grzesznikami i oddal klęskę suszy; ześlij litościwie upragniony deszcz na polską ziemię, tak, aby znów nasza Ojczyzna mogła się cieszyć pięknem plonów i przyrody - wszystko na Twoją większą chwałę!
Piotr napisał/a 19.04.2020:
Za mojego brata Adama - o przywrócenie po wypadku pełnej sprawności umysłowej i motorycznej. Bóg zapłać!
Ryszard napisał/a 19.04.2020:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej żony Alicji oraz zdrowia i pomyślności w rodzinie.
Magdalena napisał/a 19.04.2020:
Proszę, by mój mąż jak najszybciej mógł do nas wrócić. Proszę o wolność dla Liz. Nawrócenie dla rodziców i rodzeństwa z rodzinami.
Mariusz napisał/a 18.04.2020:
Proszę o modlitwę w intencji księży posługujących w parafii p.w. św.Otyli w Rędzinach.
Joanna napisał/a 18.04.2020:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Jacka, Małgosi, Rafała i opiekę Bożą nad dziećmi Leną, Jagodą, Wiktorem.
Kasia i Darek napisał/a 18.04.2020:
O nawrócenie i spowiedź generalną dla chorego na raka wuja Zygmunta, który od lat nie chodzi do kościoła, a w perspektywie śmierci nie jest na razie w stanie pojednać się z Panem.
Wojciech napisał/a 18.04.2020:
O umocnienie więzi małżeńskiej dla mnie i żony, o szczere nawrócenie dla nas, o dary Ducha Św. w przekazywaniu wiary naszym dzieciom, o otwarcie na życie i dar potomstwa
ANETA napisał/a 18.04.2020:
O łaskę wiary, czystości, cierpliwości dla Szymona, Magdaleny i Urszuli oraz za księdza Marka o cierpliwość, radość i poczucie swojej wartości.
bożena napisał/a 18.04.2020:
Proszę Pana Jezusa za przyczyną Matki Najświętszej o nawrócenie Justyny i Bartka
Jerzy napisał/a 18.04.2020:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Ryszarda, Zbigniewa, Michała i Małgorzaty.
Barbara napisał/a 18.04.2020:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla mojego brata Piotra.
Michał napisał/a 18.04.2020:
Cztery prośby: 1. Za Kościół w Polsce, by dbał o katechezę opartą na sprawdzonej tradycji, prowadził w Ojczyźnie misje przekazywania Ewangelii w postchrześcijańskich środowiskach, oraz wśród tych którzy o Jezusie i Królowej Korony Polskiej nic nie słyszeli. 2. Oby wszyscy ludzie na ziemi, a szczególnie arcypasterze i pasterze w Polsce sami zrozumieli, iż największym źródłem ruiny człowieka, ładu społecznego i pokoju, jest brak chrześcijańskiej gorliwej walki z aborcją (św. JP II, św. Matka Teresa). Oby aborcja i antykoncepcja, manipulacje genetyczne skończyły się w Polsce i świecie. 3. Oby kapłani oddawali życie za posługę sakramentalną wśród chorych, szczególnie w czasie epidemii. Oby żaden kapłan nie był karany za posługę sakramentalną i religijną w czasie epidemii ani przez władze kościelne - jak na przykład w USA, ani przez władze świeckie. 4. Oby Jezus dał łaskę przywrócenia jedności w małżeństwie Brata.
Robert napisał/a 18.04.2020:
Prosimy o uzdrowienie Ani i zdrowie dla Kacpra.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.