Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy tę Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wpisz tutaj swoją intencję

Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
304 wpisy.
Anna napisał/a 10.08.2018:
Bardzo proszę o modlitwę, nie mam pracy od 8 lat i jestem osobą samotną, o rozwiązanie moich problemów, pomoc i ochronę Matki Bożej. Z serca dziękuję.
Danuta napisał/a 7.08.2018:
Proszę o modlitwę za zdrowie i pomyślność całej rodziny
Justyna napisał/a 5.08.2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do mnie mojej miłości Michała. Przez moją głupotę nasz związek się rozpadł. Wiem, że nie popełnię więcej tych samych błędów i będę osobą godną i gotową do zawarcia sakramentu małżeństwa. Tak mi dopomóż Bóg.
Teresa Jadwiga napisał/a 4.08.2018:
O cudowną remisję raka Geralda, o wiarę, nadzieję, siłę, cierpliwość, ukojenie bólu, zagojenie rany, o pojednanie z Bogiem i rodziną oraz błogosławieństwo Boże w 6.roku naszego małżeństwa
Sławomira napisał/a 26.07.2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogu Włodka i Przemka oraz o łaskę wiary dla Anny, Antoniego i Marcina.
Teresa Jadwiga napisał/a 26.07.2018:
Błagam o pomoc z Nieba i medyczną dla mojego męża Geralda i błogosławieństwo w 6. roku naszego małżeństwa. Matko Boża, uzdrowienie chorych módl się za Geraldem. Święci, których przyzywam na pomoc proście za Geraldem! Proście za nami! Święta Anno, dzisiejsza Patronko, módl się za Geraldem!
Teresa Jadwiga Kędra-Cohrs napisał/a 20.07.2018:
Błagam o cudowne uzdrowienie męża Geralda i błogosławieństwo w 6. roku naszego małżeństwa.
Tomasz napisał/a 20.07.2018:
Proszę o modlitwę za zdrowie całej rodziny oraz pomyślne rozwiązanie spraw zawodowych
Paweł napisał/a 19.07.2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego nawrócenia i wytrwania w całkowitym zerwaniu z nałogu pornografii. Proszę także modlitwę o pomoc Bożą w rozeznaniu czy powinienem zmienić pracę.
Anna napisał/a 19.07.2018:
Z serca proszę o modlitwę o całkowity powrót do zdrowia oraz łaskę otrzymania dobrej pracy, zgodnej z kwalifikacjami oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych w trudnej sytuacji życiowej.
Agata napisał/a 9.07.2018:
Proszę o modlitwę do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej o łaskę zdrowia dla mojej Mamy, która 1.VII br. doznała rozległego wylewu. Niech zniknie obrzęk mózgu, powróci samodzielne oddychanie i sprawność fizyczna i umysłowa. Jezu ufam Tobie!
Adrian napisał/a 7.07.2018:
Proszę o modlitwę w intencji o rozwiązanie tej trudnej sytuacji finansowej dla Weroniki, z pracą, powrót do zdrowia i szczęścia, cierpliwość, wytrwałość w cierpieniu.
Teresa napisał/a 4.07.2018:
O uzdrowienie Geralda, ustąpienie bólu głowy, zagojenie rany, wzmocnienie sił, nadziei, wiary, cierpliwości i rozpoczęcie właściwego, refundowanego leczenia.
Barbara napisał/a 2.07.2018:
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam, aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Teresa Jadwiga napisał/a 20.06.2018:
Za wstawiennictwem Matki Bożej i wielu świętych błagam o uzdrowienie męża Geralda, zagojenie rany, uśmierzenie bólu, wiarę, nadzieję, cierpliwość, siłę i niech nam Bóg błogosławi w 6. roku naszego małżeństwa
Sławomira napisał/a 19.06.2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogu Włodka oraz o łaskę wiary dla Katarzyny, Ani, Antoniego, Marcina.
Michał napisał/a 7.06.2018:
Matko Boża, proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża.
Teresa napisał/a 5.06.2018:
Błagam o uzdrowienie męża Geralda z ciężkiej choroby, o zagojenie rany, o rychłe rozpoczęcie właściwej terapii, przynoszącej wyczekiwany skutek, o cierpliwość, nadzieję, wiarę, siłę i o błogosławieństwo Boże w 6. roku naszego małżeństwa
Michał napisał/a 5.06.2018:
Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.
Michał napisał/a 5.06.2018:
Matko Boża, proszę Cię w intencji mojej zmarłej śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.