Intencje

Księga intencji

W tym miejscu zamieszczane są prośby i podziękowania Darczyńców akcji "Zrób 1 mały krok dla dzieci".
We wszystkich intencjach modlą się codziennie siostry benedyktynki z klasztoru w Jarosławiu.

 
 

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

 
 
 

Każdy wpis, zanim ukaże się w Księdze Intencji, jest wcześniej moderowany.
Prosimy o cierpliwość.

Oto Wasze intencje:

Tata 10.10.2016

Matko Boża proszę Cię, aby nasi synowie Jan i Jakub mogli jeszcze usypiać i budzić się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać razem święta, wakacje, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na dobrych, wierzących i uczciwych ludzi.

Monika 9.10.2016

Proszę o modlitwę o znalezienie dobrego lokalu dla mojego biznesu i dobrego mieszkania. Niech te miejsca pomogą mi być świadkiem miłosierdzia w świecie. Dziękuję za modlitwę.

Henryk 9.10.2016

Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej

Jan 8.10.2016

Proszę o modlitwę w intencji niepełnosprawnego Tomaszka, który od poniedziałku rozpoczyna turnus rehabilitacyjny.

Mirosław 5.10.2016

Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej żony oraz o uwolnienie od niepokojów i wszelkich lęków . Bóg Zapłać

Iwona 4.10.2016

Proszę o modlitwę w intencji założenia szczęśliwej i kochającej się rodziny.

Paweł 3.10.2016

Proszę o modlitwę w intencji Artura o Boże błogosławieństwo i znalezienie pracy.

Lucyna 27.09.2016

Kochane Siostry, kiedyś prosiłam Was o modlitwę o dobrych mężów dla mnie i mojej siostry. Jeszcze raz Bóg Wam zapłać z całego serca, modlitwy zostały wysłuchane. Dziś proszę po raz kolejny, tym razem o zdrowie, siły i łaskę zaufania Panu Bogu dla naszej rodziny w tym trudnym czasie. Za miesiąc na świat przyjdzie nasza córka, a u mojego męża stwierdzono właśnie nowotwór. Proszę też o łaskę rodzicielstwa dla mojej siostry, która ostatnio poroniła.

RENATA 25.09.2016

Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny - zdrowie duszy i ciała, dar wiary, szczęśliwy mój powrót do pracy, błogosławieństwo dla nas, a w szczególności dla rodziny mojego syna Marcina oraz o modlitwę za zmarłych z mojej rodz. i byłą szefową Barbarę. Pokój dla świata. Bóg zapłać.

Agata 23.09.2016

Proszę o modlitwę w intencji Macieja chorego na raka.

Zofia 18.09.2016

Panie Jezu, proszę Cię, abym umiała Ci zaufać do końca. Zabierz ode mnie te lęki, jeśli to jest wola Twoja. Bądź Uwielbiony Panie, Tobie Chwała i Cześć!

Janusz 12.09.2016

Z całego serca i całej duszy proszę o modlitwę za moją rodzinę: żonę, dzieci, wnuków i mnie samego: o uzdrowienie duszy i ciała; ulżenie w cierpieniu; o łaskę nawrócenia; o uzdrowienie mojego małżeństwa; o wiarę, nadzieję, miłość w sercach naszych; o dobrą naukę dla wnuków; o dobrą pracę; o dary Ducha Św. ; o uzdrowienie moich kończyn dolnych: stawów biodrowych, kolanowych, żył, mięśni, krwi, ścięgien, abym mógł chodzić. Bóg zapłać. PAX. Janusz

Sławomira 8.09.2016

Bardzo proszę o modlitwę z prośbą o łaskę wiary dla Anny, Antoniego, Katarzyny i Marcina oraz o uzdrowienie z nałogu i choroby dla Włodka

Sławomira 17.08.2016

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nałogu i choroby Włodka oraz o nawrócenie dla Marcina, Antoniego i Anny.

Tadeusz 12.08.2016

Kochane Siostrzyczki! Proszę o gorącą modlitwę: o intronizację w 2016 r. w 1050 r. rocznicę CHRZTU POLSKI naszego PANA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI. Zgodnie z JEGO WOLĄ.

Joanna 31.07.2016

O dar rodzicielstwa dla mnie i męża. Druga intencja za nowo powstającą wspólnotę modlitewną ludzi dorosłych, by była miejscem, gdzie Jezus będzie najważniejszy, gdzie będzie kochany i uwielbiany przez swój Kościół, by On sam tworzył tą grupę tak jak On chce.

Aneta 30.07.2016

Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia woli Bożej w moim życiu, o dobrą pracę i męża. Bóg zapłać.

Anna 30.07.2016

Proszę o modlitwę w mojej intencji, aby dobry Bóg dał mi pracę o jakiej marzę, jakiej pragnę i bardzo potrzebuję, zgodnej z moim wykształceniem i doświadczeniem, u dobrego pracodawcy i godnie płatnej, bym mogła utrzymać rodzinę.

Beata 23.07.2016

Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy, która ostatnio ma z nim duże problemy.

Mirosław 20.07.2016

Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej siostry i jej dzieci. Niedawno zostały one odebrane mojej siostrze przez władze norweskie.

Bardzo potrzebujemy
Twojej modlitwy
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.