Intencje

Księga intencji

Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś intencję, ważną sprawę, szukasz drogi życia, sensu, światła w ciemnościach; jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała... i chcesz, byśmy tę Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyły modlitwą - wpisz tutaj swoją intencję

Napisz nowa intencję

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
304 wpisy.
Magda napisał/a 2.06.2018:
O szczęśliwy powrót do domu. Bóg zapłać!
Beata napisał/a 1.06.2018:
Drogie Siostry, bardzo proszę o modlitwę w ciągle aktualnej sprawie realizacji nowego projektu rodzinnego.
Małgorzata napisał/a 30.05.2018:
Błagam Cię, Miłosierny Jezu, o cud uzdrowienia dla mojej siostry Kasi, chorej na raka. Nie zabieraj mi jej, mamy tylko siebie.
Sławomira napisał/a 30.05.2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Włodka o uwolnienie z nałogu oraz o łaskę wiary dla Ani, Antoniego i Marcina.
Aneta napisał/a 29.05.2018:
Drogie Siostry, bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwej operacji dla Mamy, uzdrowienia Roberta oraz o dobrego męża dla mnie. Bóg zapłać ! A.
Tomasz napisał/a 27.05.2018:
Proszę o modlitwę za zdrowie całej rodziny oraz powodzenie w pracy zawodowej.
Teresa Jadwiga napisał/a 26.05.2018:
O cudowne wyleczenie męża Geralda z bardzo ciężkiej choroby, o siłę, nadzieję, odwagę, cierpliwość, o światło Ducha św. dla prowadzących lekarzy i o błogosławieństwo Boże w 6. roku naszego małżeństwa.
Magda napisał/a 16.05.2018:
Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej Natalki Kopowicz oraz o łaskę zdrowia dla jej babci.
Maria napisał/a 15.05.2018:
O cierpliwość, siły i pokorę w leczeniu nowotworu chemią, o światło Ducha Św. dla lekarzy oraz o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla mnie i mojej rodziny
Teresa Jadwiga napisał/a 1.05.2018:
O szczęśliwą 2. operację najtrudniejszego raka, wiarę, nadzieję, męstwo, całkowite uzdrowienie męża Geralda i błogosławieństwo Boże w 6. roku naszego małżeństwa.
Sławomira napisał/a 27.04.2018:
Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie z nałogu Włodka. Bardzo też dziękuję Panu za to, że dostał pracę.
Otylia napisał/a 26.04.2018:
Proszę o modlitwę o pomyślne zdanie matury przez Krzysia, Michała, Mateusza oraz Dominikę i Kasię.
Magdalena napisał/a 24.04.2018:
O jedność duchową i administracyjną dla wsi
Tomasz napisał/a 23.04.2018:
Proszę serdecznie o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej psychiki i umysłu z depresji, nerwicy, natrętnych myśli, które uniemożliwiają mi normalnie życie i działanie, o silną wiarę, odnalezienie drogi życiowej, abym naprawił swoje błędy, o silną wiarę, dary Ducha Świętego, o to, by sprawy życiowe potoczyły się ku dobremu, by powróciła chęć do życia i pasja, aby Bóg uleczył mnie z chorób ciała, skóry, by moje życie się ułożyło, bym się usamodzielnił, znalazł pracę, abym uwolnił się z toksycznego środowiska, aby w mojej rodzinie poprawiły się relacje między jej członkami, zniknęła nienawiść i alkoholizm, aby pojawiły się w moim życiu osoby, które mi pomogą, o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla mnie i mojej rodziny oraz dla wszystkich kapłanów, zakonników i sióstr zakonnych. Bóg zapłać!
KAROL napisał/a 19.04.2018:
Proszę o modlitwę w poniższych intencjach: 1/ o zdrowie dla Karola Wójcik i zniknięcie wszelkich dolegliwości żołądkowych u niego, o zdrowie dla chorych, cierpiących, konających; 2/ o wspaniałą pod każdym względem i na każdym poziomie – żonę dla Karola; 3/ o udane, szczęśliwe, spełnione małżeństwo dla Karola; 4/ o zaufanych ludzi pod każdym względem i na każdym poziomie dla Karola; 5/ o stałą, etatową pracę dla Karola, a może i awans w niej; 6/ o spełnienie zawodowe, rodzinne, małżeńskie dla Karola; 7/ za wszystkich nieprzyjaciół, ludzie wrogo nastawionych do mnie; 8/ o zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach przez Ewelinę Kowalską. 9/ o zdrowie dla Malwiny Chrapek i zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach doktoranckich przez Malwinę Chrapek.
syn napisał/a 18.04.2018:
Matko Boża, proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej (guza na mózgu) i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Proszę, aby wróciła do sił i do domu, nie miała zaników pamięci i duszności.
Wojciech napisał/a 11.04.2018:
Szczęść Boże! Drogie Siostry proszę o modlitwę o zbawienie wieczne i niebo dla zmarłej mojej Mamy Zofii Mirowskiej.
Beata napisał/a 5.04.2018:
Drogie Siostry, bardzo proszę o modlitwę za zdrowie mojej mamy.
M napisał/a 2.04.2018:
Proszę o modlitwę za Brata, aby odnalazł sens poza butelką.
Matka napisał/a 29.03.2018:
Siostry proszę módlcie się za mojego syna o jego nawrócenie oraz Siedem Darów Ducha Świętego dla niego.
„Dobro - im więcej go dajesz
tym więcej dostajesz”
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.