Intencje


Warning: imagepng(/home/users/z1mk/public_html/wp-content/plugins/really-simple-captcha/tmp/1996911497.png): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/users/z1mk/public_html/wp-content/plugins/really-simple-captcha/really-simple-captcha.php on line 142

Księga intencji

W tym miejscu zamieszczane są prośby i podziękowania Darczyńców akcji "Zrób 1 mały krok dla dzieci".
We wszystkich intencjach modlą się codziennie siostry benedyktynki z klasztoru w Jarosławiu.

 
 

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

 
 
 

Każdy wpis, zanim ukaże się w Księdze Intencji, jest wcześniej moderowany.
Prosimy o cierpliwość.

Oto Wasze intencje:

Sławomira 17.08.2016

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nałogu i choroby Włodka oraz o nawrócenie dla Marcina, Antoniego i Anny.

Tadeusz 12.08.2016

Kochane Siostrzyczki! Proszę o gorącą modlitwę: o intronizację w 2016 r. w 1050 r. rocznicę CHRZTU POLSKI naszego PANA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI. Zgodnie z JEGO WOLĄ.

Joanna 31.07.2016

O dar rodzicielstwa dla mnie i męża. Druga intencja za nowo powstającą wspólnotę modlitewną ludzi dorosłych, by była miejscem, gdzie Jezus będzie najważniejszy, gdzie będzie kochany i uwielbiany przez swój Kościół, by On sam tworzył tą grupę tak jak On chce.

Aneta 30.07.2016

Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia woli Bożej w moim życiu, o dobrą pracę i męża. Bóg zapłać.

Anna 30.07.2016

Proszę o modlitwę w mojej intencji, aby dobry Bóg dał mi pracę o jakiej marzę, jakiej pragnę i bardzo potrzebuję, zgodnej z moim wykształceniem i doświadczeniem, u dobrego pracodawcy i godnie płatnej, bym mogła utrzymać rodzinę.

Beata 23.07.2016

Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy, która ostatnio ma z nim duże problemy.

Mirosław 20.07.2016

Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej siostry i jej dzieci. Niedawno zostały one odebrane mojej siostrze przez władze norweskie.

Alicja 15.07.2016

Kochane siostrzyczki - Bardzo proszę o gorącą modlitwę w intencji mojego kochanego ojca - Jana , którego stan zdrowia ostatnio bardzo się pogorszył, by dobry Bóg i Matka Przenajświętsza pomogli przezwyciężyć chorobę i zachowali go przy życiu. Proszę również o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy - Teresy, schorowanej kobiety, która opiekuje się chorym tatą, by nie podupadła na zdrowiu i miała siły do dalszych zmagań. Serdeczne Bóg Zapłać. Wasza modlitwa zawsze mi pomagała.

Sławomira 14.07.2016

Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z nałogu i choroby Włodka oraz o nawrócenie Marcina, Antoniego i Anny.

Małgorzata 12.07.2016

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia moich dzieci i męża i uzdrowienia relacji w małżeństwie Ani i Piotra

Urszula 7.07.2016

O łaski i dary Ducha Świętego, o pomoc w trudnościach, o błogosławieństwo w pracy dla Miłoszka

Ania 6.07.2016

Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę o nawrócenie dla mojego męża i synów oraz o dobre relacje w Rodzinie. Proszę również o zdrowie dla mojej przyjaciółki, która ma przerzuty. Bóg zapłać!

Anna 6.07.2016

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małżeństwa Anny i Adriana

Beata 23.06.2016

Proszę bardzo o modlitwę za podjęcie właściwej decyzji w sprawie naszego rodzinnego projektu wiadomego Bogu.

jolanta Lichoń 20.06.2016

O łaskę uzdrowienia Kamila i dobrą żone zgodnie z wolą Bożą

Sławomira 15.06.2016

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Włodka z choroby i nałogu oraz o pomyślny przebieg operacji dla Katarzyny.

Małgorzata 2.06.2016

Proszę o modlitwę w intencji mojej chorej mamy Zofii o ulgę w jej cierpieniu, a także o łaskę chrztu św. dla wnuczki Sary. Szczęść Boże drogim Siostrom. Małgorzata.

Krystyna 2.06.2016

Proszę o modlitwę w intencji Joanny bezrobotnej od kilku lat o siłę i owocne przezwyciężenie lęku i zniechęcenia w poszukiwaniu pracy w zawodzie księgowej.FJY

Krystyna 2.06.2016

Proszę o modlitwę w intencji męża Czesława po 3 operacjach nowotworu o powrót do zdrowia. Boże Miłosierny dopomóż mu i zlikwiduj złośliwe komórki rakowe z jego organizmu, aby nie było przerzutów. Bóg zapłać.

Magdalena 1.06.2016

Proszę o modlitwę w intencji naszej szkoły katolickiej - o jej rozwój, o to, by rodzice byli dla szkoły wsparciem, a także o dobrych, mądrych nauczycieli i wychowawców.

Bardzo potrzebujemy
Twojej modlitwy
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.