Intencje

Księga intencji

W tym miejscu zamieszczane są prośby i podziękowania Darczyńców akcji "Zrób 1 mały krok dla dzieci".
We wszystkich intencjach modlą się codziennie siostry benedyktynki z klasztoru w Jarosławiu.

 
 
captcha

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

 
 
 

Każdy wpis, zanim ukaże się w Księdze Intencji, jest wcześniej moderowany.
Prosimy o cierpliwość.

Oto Wasze intencje:

214 wpisów.
Ania napisał/a 3.11.2016:

Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę o szczęśliwe rozwiązanie dla Synowej i potrzebne łaski dla nich. Bóg zapłać za modlitwę.

Krzysztof napisał/a 30.10.2016:

O nawrócenie Kasi i łaskę Wiary.

wojtek napisał/a 26.10.2016:

Proszę o modlitwę: o zdrowie dla chorej Zofii z Legnicy.

Beata napisał/a 25.10.2016:

Bardzo dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o modlitwę za mojego syna Grzegorza, aby dokonywał w życiu dobrych wyborów.

Sławomira napisał/a 19.10.2016:

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby i nałogu Włodka oraz o dar macierzyństwa dla Moniki.

Henryk napisał/a 15.10.2016:

Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę

Ania napisał/a 10.10.2016:

Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o modlitwę w intencji moich Synów. O dary Ducha Świętego oraz o dar wiary, aby wrócili na drogę Chrystusa i umieli dostrzec dobro płynące z jego nauki i aby to dobro potrafili odnaleźć w drugim człowieku zwłaszcza w swoim bliskim. O szczęśliwe rozwiązanie dla Synowej oraz o potrzebne łaski dla nich. Bóg zapłać za modlitwę. Z Panem Bogiem

Tata napisał/a 10.10.2016:

Matko Boża proszę Cię, aby nasi synowie Jan i Jakub mogli jeszcze usypiać i budzić się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać razem święta, wakacje, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na dobrych, wierzących i uczciwych ludzi.

Monika napisał/a 9.10.2016:

Proszę o modlitwę o znalezienie dobrego lokalu dla mojego biznesu i dobrego mieszkania. Niech te miejsca pomogą mi być świadkiem miłosierdzia w świecie. Dziękuję za modlitwę.

Henryk napisał/a 9.10.2016:

Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej

Jan napisał/a 8.10.2016:

Proszę o modlitwę w intencji niepełnosprawnego Tomaszka, który od poniedziałku rozpoczyna turnus rehabilitacyjny.

Mirosław napisał/a 5.10.2016:

Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej żony oraz o uwolnienie od niepokojów i wszelkich lęków . Bóg Zapłać

Iwona napisał/a 4.10.2016:

Proszę o modlitwę w intencji założenia szczęśliwej i kochającej się rodziny.

Paweł napisał/a 3.10.2016:

Proszę o modlitwę w intencji Artura o Boże błogosławieństwo i znalezienie pracy.

Lucyna napisał/a 27.09.2016:

Kochane Siostry, kiedyś prosiłam Was o modlitwę o dobrych mężów dla mnie i mojej siostry. Jeszcze raz Bóg Wam zapłać z całego serca, modlitwy zostały wysłuchane. Dziś proszę po raz kolejny, tym razem o zdrowie, siły i łaskę zaufania Panu Bogu dla naszej rodziny w tym trudnym czasie. Za miesiąc na świat przyjdzie nasza córka, a u mojego męża stwierdzono właśnie nowotwór. Proszę też o łaskę rodzicielstwa dla mojej siostry, która ostatnio poroniła.

RENATA napisał/a 25.09.2016:

Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny - zdrowie duszy i ciała, dar wiary, szczęśliwy mój powrót do pracy, błogosławieństwo dla nas, a w szczególności dla rodziny mojego syna Marcina oraz o modlitwę za zmarłych z mojej rodz. i byłą szefową Barbarę. Pokój dla świata. Bóg zapłać.

Agata napisał/a 24.09.2016:

Proszę o modlitwę w intencji Macieja chorego na raka.

Zofia napisał/a 18.09.2016:

Panie Jezu, proszę Cię, abym umiała Ci zaufać do końca. Zabierz ode mnie te lęki, jeśli to jest wola Twoja. Bądź Uwielbiony Panie, Tobie Chwała i Cześć!

Janusz napisał/a 12.09.2016:

Z całego serca i całej duszy proszę o modlitwę za moją rodzinę: żonę, dzieci, wnuków i mnie samego: o uzdrowienie duszy i ciała; ulżenie w cierpieniu; o łaskę nawrócenia; o uzdrowienie mojego małżeństwa; o wiarę, nadzieję, miłość w sercach naszych; o dobrą naukę dla wnuków; o dobrą pracę; o dary Ducha Św. ; o uzdrowienie moich kończyn dolnych: stawów biodrowych, kolanowych, żył, mięśni, krwi, ścięgien, abym mógł chodzić. Bóg zapłać. PAX. Janusz

Sławomira napisał/a 8.09.2016:

Bardzo proszę o modlitwę z prośbą o łaskę wiary dla Anny, Antoniego, Katarzyny i Marcina oraz o uzdrowienie z nałogu i choroby dla Włodka

Bardzo potrzebujemy
Twojej modlitwy
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.