Intencje

Księga intencji

W tym miejscu zamieszczane są prośby i podziękowania Darczyńców akcji "Zrób 1 mały krok dla dzieci".
We wszystkich intencjach modlą się codziennie siostry benedyktynki z klasztoru w Jarosławiu.

 
 
captcha

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

 
 
 

Każdy wpis, zanim ukaże się w Księdze Intencji, jest wcześniej moderowany.
Prosimy o cierpliwość.

Oto Wasze intencje:

225 wpisów.
Henryk napisał/a 9.10.2016:

Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej

Jan napisał/a 8.10.2016:

Proszę o modlitwę w intencji niepełnosprawnego Tomaszka, który od poniedziałku rozpoczyna turnus rehabilitacyjny.

Mirosław napisał/a 5.10.2016:

Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej żony oraz o uwolnienie od niepokojów i wszelkich lęków . Bóg Zapłać

Iwona napisał/a 4.10.2016:

Proszę o modlitwę w intencji założenia szczęśliwej i kochającej się rodziny.

Paweł napisał/a 3.10.2016:

Proszę o modlitwę w intencji Artura o Boże błogosławieństwo i znalezienie pracy.

Lucyna napisał/a 27.09.2016:

Kochane Siostry, kiedyś prosiłam Was o modlitwę o dobrych mężów dla mnie i mojej siostry. Jeszcze raz Bóg Wam zapłać z całego serca, modlitwy zostały wysłuchane. Dziś proszę po raz kolejny, tym razem o zdrowie, siły i łaskę zaufania Panu Bogu dla naszej rodziny w tym trudnym czasie. Za miesiąc na świat przyjdzie nasza córka, a u mojego męża stwierdzono właśnie nowotwór. Proszę też o łaskę rodzicielstwa dla mojej siostry, która ostatnio poroniła.

RENATA napisał/a 25.09.2016:

Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny - zdrowie duszy i ciała, dar wiary, szczęśliwy mój powrót do pracy, błogosławieństwo dla nas, a w szczególności dla rodziny mojego syna Marcina oraz o modlitwę za zmarłych z mojej rodz. i byłą szefową Barbarę. Pokój dla świata. Bóg zapłać.

Agata napisał/a 24.09.2016:

Proszę o modlitwę w intencji Macieja chorego na raka.

Zofia napisał/a 18.09.2016:

Panie Jezu, proszę Cię, abym umiała Ci zaufać do końca. Zabierz ode mnie te lęki, jeśli to jest wola Twoja. Bądź Uwielbiony Panie, Tobie Chwała i Cześć!

Janusz napisał/a 12.09.2016:

Z całego serca i całej duszy proszę o modlitwę za moją rodzinę: żonę, dzieci, wnuków i mnie samego: o uzdrowienie duszy i ciała; ulżenie w cierpieniu; o łaskę nawrócenia; o uzdrowienie mojego małżeństwa; o wiarę, nadzieję, miłość w sercach naszych; o dobrą naukę dla wnuków; o dobrą pracę; o dary Ducha Św. ; o uzdrowienie moich kończyn dolnych: stawów biodrowych, kolanowych, żył, mięśni, krwi, ścięgien, abym mógł chodzić. Bóg zapłać. PAX. Janusz

Sławomira napisał/a 8.09.2016:

Bardzo proszę o modlitwę z prośbą o łaskę wiary dla Anny, Antoniego, Katarzyny i Marcina oraz o uzdrowienie z nałogu i choroby dla Włodka

Sławomira napisał/a 17.08.2016:

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nałogu i choroby Włodka oraz o nawrócenie dla Marcina, Antoniego i Anny.

Tadeusz napisał/a 12.08.2016:

Kochane Siostrzyczki! Proszę o gorącą modlitwę: o intronizację w 2016 r. w 1050 r. rocznicę CHRZTU POLSKI naszego PANA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI. Zgodnie z JEGO WOLĄ.

Joanna napisał/a 1.08.2016:

O dar rodzicielstwa dla mnie i męża. Druga intencja za nowo powstającą wspólnotę modlitewną ludzi dorosłych, by była miejscem, gdzie Jezus będzie najważniejszy, gdzie będzie kochany i uwielbiany przez swój Kościół, by On sam tworzył tą grupę tak jak On chce.

Aneta napisał/a 30.07.2016:

Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia woli Bożej w moim życiu, o dobrą pracę i męża. Bóg zapłać.

Anna napisał/a 30.07.2016:

Proszę o modlitwę w mojej intencji, aby dobry Bóg dał mi pracę o jakiej marzę, jakiej pragnę i bardzo potrzebuję, zgodnej z moim wykształceniem i doświadczeniem, u dobrego pracodawcy i godnie płatnej, bym mogła utrzymać rodzinę.

Beata napisał/a 23.07.2016:

Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy, która ostatnio ma z nim duże problemy.

Mirosław napisał/a 21.07.2016:

Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej siostry i jej dzieci. Niedawno zostały one odebrane mojej siostrze przez władze norweskie.

Alicja napisał/a 15.07.2016:

Kochane siostrzyczki - Bardzo proszę o gorącą modlitwę w intencji mojego kochanego ojca - Jana , którego stan zdrowia ostatnio bardzo się pogorszył, by dobry Bóg i Matka Przenajświętsza pomogli przezwyciężyć chorobę i zachowali go przy życiu. Proszę również o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy - Teresy, schorowanej kobiety, która opiekuje się chorym tatą, by nie podupadła na zdrowiu i miała siły do dalszych zmagań. Serdeczne Bóg Zapłać. Wasza modlitwa zawsze mi pomagała.

Sławomira napisał/a 14.07.2016:

Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z nałogu i choroby Włodka oraz o nawrócenie Marcina, Antoniego i Anny.

Bardzo potrzebujemy
Twojej modlitwy
Wpłać i pomóż

Przedszkole będzie mogło powstać tylko dzięki pomocy ludzi takich jak Ty.

Wystarczy, że zrobisz tylko jeden mały krok i wesprzesz finansowo nasze dzieło. Każdy mały krok jest dla nas bardzo ważny. Razem możemy zajść naprawdę daleko. Każda kwota, która do nas trafi, zostanie wykorzystana na budowę przedszkola.