Portfolio Category: Zdjęcia

Zakończenie prac przy murze

Dobiegły końca prace remontowe i konserwatorskie kolejnego odcinka obwarowań od  strony wewnętrznej i  zewnętrznej. Została wykonana izolacja pionowa fundamentów murów od strony wewnętrznej i zewnętrznej, (odcinka C i D) na dł. 54,22 mb oraz remont i konserwacja techniczna i estetyczna części nadziemnej muru obronnego (odcinka D)  na dł. 37,17 mb.
więcej

Remont zabytkowej studni

Udało się!!!  Otrzymałyśmy dotacje z MKiDN i dzięki temu zostaną wykonane najkonieczniejsze prace przy studni. Efekt końcowy wykonanych prac będzie można zobaczyć już wkrótce... Na zdjęciach ujęte zostały prace remontowe przy studni.
więcej

Potrzeby remontowe studni

Jednym z budynków znajdujących się na terenie opactwa jest zabytkowa studnia – oczywiście ruina jak wszystkie inne przed remontem. Widać to na załączonych zdjęciach. Ponieważ przylega ona do planowanego placu zabaw musiała być poddana remontowi. W przeciwnym razie blokowałaby prowadzenie dalszych prac związanych z zagospodarowaniem terenu.
więcej

MUR – część nadziemna

Prace przy izolacji fundamentów na kolejnym odcinku muru obronnego od strony wewnętrznej i zewnętrznej dobiegły końca. Obecnie trwają prace (widoczne na zdjęciach) przy remoncie i konserwacji  technicznej i estetycznej tegoż muru w części nadziemnej.  
więcej